1. Головна
  2. 🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

В останні роки, міні-серіали стають все більш популярними. І це логічно, адже це чудовий спосіб насолодитися концентрованою порцією оповідання, не прив’язуючись до кількох сезонів історії, що може йти багато років.

Міні-серіали зазвичай коротші за традиційні повносезонні шоу, що робить їх чудовим вибором для тих, хто має обмежений час на перегляд серіалу. Їх також можна переглядати відразу повністю, що робить їх ідеальним варіантом для перегляду на вихідних.

Міні-серіали часто містять добре продумані, містять складні сюжетні лінії, які дуже захоплюють і спонукають до роздумів. Вони часто створюються з урахуванням певної арки розповіді, що забезпечує більш задовільне враження від перегляду.

У багатьох міні-серіалах представлені першокласні виступи одних із найкращих акторів і актрис у галузі. Це може зробити їх особливо цікавими для перегляду, оскільки якість виступів може стати причиною або спотворити серіал.

Різноманітність жанрів: міні-серіали бувають усіх форм і розмірів, охоплюючи широкий спектр жанрів, включаючи драму, комедію, трилер та історичну фантастику. Ця різноманітність дозволяє легко знайти міні-серіал, який відповідає вашим особистим інтересам і вподобанням.

Серіал 'Впусти мене' постер
7.50
1 сезон 10 серія
Впусти мене
Let the Right One In
7.5
63%
12-річна Елеонора 10 років тому немовлям була укушена вампіром. Елеонора має всі їхні надможливості, але й найголовніші недоліки - вона живе замкнутим життям, виходячи на вулицю тільки вночі, адже сонце її вб'є.
Сезон:
1
Серіал '1899' постер
7.30
1 сезон 8 серія
1899
1899
7.3
75%
Група європейських мігрантів, різних за походженням, подорожують з Європи до Нью-Йорка в пошуках нових можливостей. Події відбуваються у 1899 році, на початку нового століття, пасажири об’єднані в оптимізмі щодо того, що їх чекає в майбутньому, доки вони не зустрінуть інший корабель мігрантів, що дрейфує у відкритому океані. Досі нескладна подорож до землі обітованої перетворюється на жахливий кошмар приголомшливих масштабів.
Сезон:
1
Серіал 'Дамер - Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера' постер
7.90
1 сезон 10 серія
Дамер - Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
7.9
90%
Кримінальний серіал заснований на серійному вбивці на ім’я Джеффрі Дамер. Він зґвалтував і вбив щонайменше 17 чоловіків, а також займався канібалізмом.
Сезон:
1
Серіал 'П’ять днів у лікарні' постер
7.70
1 сезон 8 серія
П’ять днів у лікарні
Five Days at Memorial
7.7
88%
Драма на реальних подіях, яка показує боротьбу медперсоналу у медичному центрі в Новому Орлеані, де тисячі людей опинилися в пастці після того, як ураган Катріна зруйнував узбережжя Мексиканської затоки в 2005 році.
Сезон:
1
Серіал 'Курорт' постер
7.40
1 сезон 8 серія
Курорт
The Resort
7.4
87%
Емма та Ной, пара, яка святкує 10-ту річницю весілля відпусткою на розкішному курорті на Юкатані. З’ясовується, що з шлюбом не все гаразд, але стосунки відновлюються через таємницю Сема і Вайолет, подружжя підлітків, які зникли безвісти в тому ж місці Юкатану 15 років тому.
Сезон:
1
Серіал 'Буде боляче' постер
8.40
1 сезон 7 серія
Буде боляче
This Is Going to Hurt
8.4
95%
Британський комедійно-драматичний серіал «Буде боляче» – це історія, яка розгортається у пологовому відділенні медичного закладу. У центрі подій виявляється молодший спеціаліст відділення, який змушений працювати по 97 годин на тиждень. Після низки нескінченних днів і безсонних ночей герой веде щоденники, де розповідає, як несамовиті моменти в житті пацієнток змінюються щасливими, а медикам часто доводиться приймати рішення щодо життя і смерті.
Сезон:
1
Серіал 'Останні дні Птолемея Ґрея' постер
7.80
1 сезон 6 серія
Останні дні Птолемея Ґрея
The Last Days of Ptolemy Grey
7.8
88%
Ця історія про чоловіка похилого віку на ім'я Птолемей Грей, якому виповнився 91 рік. Його давно забули родичі та друзі, та й сам старий мало що пам'ятає. Перебуваючи на межі того, щоб поринути в самотнє старече недоумство, йому дається унікальний шанс на деякий час відновити спогади. Він вирішує скористатися цією нагодою, щоб розкрити смерть свого племінника.
Сезон:
1
Серіал 'Сцени з подружнього життя' постер
8.10
1 сезон 5 серія
Сцени з подружнього життя
Scenes from a Marriage
8.1
76%
Головні герої — подружжя, яке перебуває на межі розлучення. Після тривалої чорної смуги у своєму шлюбі пара вирішує звернутися до психотерапевта, щоби обговорити всі свої особисті проблеми.
Сезон:
1
Серіал 'Гра в кальмара' постер
8.00
1 сезон 9 серія
Гра в кальмара
Ojing-eo geim
8.0
95%
Одна сотня гравців, відібраних через великі фінансові проблеми, приймають дивне запрошення взяти участь у відомій корейскій дитячій грі. На переможця чекає привабливий приз у 45 мільярдів вон, але на кону стоїть власне життя.
Сезон:
1
Серіал 'Мейр з Істтауна' постер
8.40
1 сезон 7 серія
Мейр з Істтауна
Mare of Easttown
8.4
95%
У центрі подій знаходиться жінка на ім'я Мейр Шіан, яка працює слідчим у маленькому пенсільванському місті. Коли в її рідному штаті відбувається моторошне вбuвcтво, головна героїня вирішує зробити все можливе, щоб знайти винного та відправити його за ґрати. Паралельно Мейр намагається розібратися у своєму особистому житті, яке пішло під укіс через великі проблеми на роботі.
Сезон:
1
Серіал 'Захищаючи Джейкоба' постер
7.80
1 сезон 8 серія
Захищаючи Джейкоба
Defending Jacob
7.8
88%
14-річного Джейкоба звинуватили у вбuвcтві однокласника. Його батькам доводиться зіштовхнутися з труднощами життя під наглядом та пильним поглядом оточуючих, які їм більше не довіряють. У цю історію замішаний далеко не один Джейкоб, але його невинність постійно зазнає сумнівів, коли батьки усвідомлюють, що вони зовсім не знають, що відбувається в голові їхнього сина.
Сезон:
1
Серіал 'Неортодоксальна' постер
8.00
1 сезон 4 серія
Неортодоксальна
Unorthodox
8.0
82%
Есті живе в громаді сатмарських хасидів - радикальних і вкрай фанатичних представників іудаїзму - в одному з районів Брукліна. Після року шлюбу з Янкі, в якому, всупереч загальним очікуванням, так і не з'явилося дітей, вона вирішує втекти до Берліна.
Сезон:
1
Серіал 'Аутсайдер' постер
7.70
1 сезон 10 серія
Аутсайдер
The Outsider
7.7
82%
Тренера дитячої команди Террі Мейтленда звинувачують у жорстокому вбивстві, якого всі знають як зразкового сім'янина та добряка. Незважаючи на те, що всі докази вказують на його причетність, детектив Андерсон, який веде цю справу, сумнівається в результатах розслідування через нестиковки в доказах. Йому починає допомагати приватний детектив Голлі Гібні, і разом вони розуміють, що вбивство може бути справою рук чогось надприродного.
Сезон:
1
Серіал 'Чорнобиль' постер
9.40
1 сезон 5 серія
Чорнобиль
Chernobyl
9.4
95%
Художня драма про трагедію міста Прип'ять. Найстрашніша катастрофа людства. Безсилля влади, зневірʼя звичайних жителів, недосвідченість і недбалість — усе це деталі однієї фатальної суботньої ночі.
Сезон:
1
Серіал 'Пастка-22' постер
7.70
1 сезон 6 серія
Пастка-22
Catch-22
7.7
81%
Антивоєнний сатиричний серіал є екранізацією однойменного твору письменника Джозефа Геллера. У центрі подій опиняється льотчик, який намагається демобілізуватися, видаючи себе за людину з розладом особистості.
Сезон:
1
Серіал 'Вейн' постер
8.40
1 сезон 10 серія
Вейн
Wayne
8.4
97%
Коли батько вмирає від раку, хлопець підпалює будинок разом із його тілом і вирішує поїхати до Флориди за понтіаком, який належить йому за спадком. Разом із ним у подорож через країну вирушає його нова подруга.
Сезон:
1
Серіал 'Вейко' постер
7.90
1 сезон 6 серія
Вейко
Waco
7.9
75%
Міні-серіал «Вейко» розповідає про велику трагедію, яка шокувала всю Америку. Шість епізодів докладно розкажуть про облогу об'єкта "Маунт Кармел" правоохоронними органами США. Саме там забарикадувалися члени згуртованої секти під проводом харизматичного лідера.
Сезон:
1
Серіал 'Молодий Папа' постер
8.30
1 сезон 10 серія
Молодий Папа
The Young Pope
8.3
87%
У драматичному серіалі «Молодий Папа» розповідається історія Ленні Белардо — 47-річного архієпископа з Нью-Йорка, який несподівано став новим Папою Римським. Він є одним із наймолодших голів ватиканської церкви в історії католицтва. Ленні вдалося обійняти цю посаду внаслідок протиборства кількох кланів, глави яких намагалися знайти компромісну фігуру на вакантне місце понтифіка. Однак з перших годин вступу Ленні на нову посаду стає ясно, що маніпулювати новим папою не вийде.
Сезон:
1
Серіал '11.22.63' постер
8.10
1 сезон 8 серія
11.22.63
11.22.63
8.1
88%
Серіал в основі якого однойменний роман Стівена Кінґа. Наш сучасник потрапляє у 60-ті роки, у старомодну Америку, що пішла назавжди. Він має на меті змінити звичний хід історії і запобігти вбивству президента Кеннеді.
Сезон:
1
Серіал 'Тихий океан' постер
8.30
1 сезон 10 серія
Тихий океан
The Pacific
8.3
81%
"Тихий океан" - це 10-серійний міні-серіал виробництва HBO, який розповідає про досвід трьох американських морських піхотинців - Роберта Лекі, Юджина Следжа та Джона Базілоне - під час Другої світової війни на Тихоокеанському театрі воєнних дій. Серіал зображує суворі реалії війни та емоційні втрати, яких вона завдає солдатам.
Сезон:
1