Серіал 'Країна Вогню' постер
2 сезон 3 серія
7.1
43%
Країна Вогню
Fire Country
2 сезон 3 серія
У Північній Каліфорнії молодий ув'язнений Бод Донован хоче спокутувати провину за свої злочини, які він скоїв у минулому. Бажаючи досягти умовно-дострокового звільнення, він стає учасником експериментальної програми, яка дозволяє засудженим взяти участь у гасінні пожеж на території штату.
Дивитися
Трейлер
Серіал 'Володарі неба / Володарі повітря' постер
1 сезон 7 серія
7.9
Володарі неба / Володарі повітря
Masters of the Air
1 сезон 7 серія
Серіал від продюсерів серіалів "Брати по зброї" і "Тихий океан". Льотчики зі складу 100-ї бомбардувальної групи - братерства, згуртованого відвагою, втратою і перемогою - ризикують життям на фронтах Другої світової війни.
Дивитися
Серіал 'Поліція Токіо' постер
2 сезон 5 серія
8.0
85%
Поліція Токіо
Tokyo Vice
2 сезон 5 серія
Кримінальний трилер про американського журналіста, що працює у токійській газеті, і береться вивчати одного з найвпливовіших кримінальних лідерів міста.
Дивитися
Трейлер
Серіал 'Гало' постер
2 сезон 5 серія
7.2
69%
Гало
Halo
2 сезон 5 серія
Американський науково-фантастичний телесеріал "Halo" заснований на франшизі однойменних комп'ютерних ігор.
Дивитися
Трейлер
Серіал 'Сузір'я' постер
1 сезон 4 серія
7.0
Сузір'я
Constellation
1 сезон 4 серія
Після смертельної аварії на борту Міжнародної космічної станції астронавтка-одиначка здійснює героїчну подорож на Землю.
Дивитися
Трейлер
Серіал 'Постоялець з космосу' постер
3 сезон 3 серія
8.1
94%
Постоялець з космосу
Resident Alien
3 сезон 3 серія
Комедійний серіал, що розповідає глядачеві про нелегку долю прибульця, що виявився прив'язаним до невеликого населеного пункту на планеті Земля. Живуча серед американців істота, яка взяла собі ім'я і зовнішність Гаррі Вандершпігла, займається пошуками деталей, втрачених при приземленні. Він також знайомиться із звичаями та звичками дивних істот, які називають себе людьми.
Дивитися
Трейлер
Серіал 'До тебе' постер
1 сезон 3 серія
5.1
До тебе
Senden Önce
1 сезон 3 серія
Дві запеклі героїні вступають у безжальну боротьбу, їхня рішучість непохитна, коли вони стикаються одна з одною віч-на-віч. Але під їхнім суперництвом криється таємничий зв'язок, викуваний спільним досвідом з минулого.
Дивитися
Серіал 'Сьоґун' постер
1 сезон 2 серія
9.2
Сьоґун
Shôgun
1 сезон 2 серія
Дія фільму розгортається у 17 столітті від імені Джона Блекторна, британського героя і моряка, який став самураєм у боротьбі за владу, організованій японським лідером Торанагою.
Дивитися
Трейлер
Рейтинг:
0 - 10

Серіали 2024 онлайн українською на uaserial.tv

Пориньте у захоплюючий світ серіалів з великим каталогом серіалів від uaserial.tv. Відкрийте для себе різноманітний спектр жанрів, від захоплюючих драм до веселих комедій, і вирушайте в захоплюючі пригоди з нашою колекцією серіалів, гідних проведеного часу. На сторінці кожного серіалу пропонується детальна інформація, по серіях та оцінки від imdb та наш внутрішній рейтинг, які допоможуть вам знайти майбутній серіал, що захопить вас. Насолоджуйтесь найкращими серіалами 2024 та відкрийте для себе години неперевершених розваг.

Показати все