2 сезон 7 серія
7.1
Нульовий Едем
Edens Zero
У цьому аніме-серіалі хлопчик на ім'я Шикі Ґренбелл вирушає на пошуки свого зниклого друга і стає капітаном космічного корабля.
Дивитися
Трейлер
2 сезон 9 серія
7.0
89%
Зоряні війни: Видіння
Star Wars: Visions
Анімаційний серіал-антологія об'єднує різноманітну групу японських творців аніме, щоб розповісти унікальні історії у всесвіті "Зоряних воєн".
Дивитися
Трейлер
26 сезон 6 серія
8.7
87%
Південний Парк
South Park
Культовий мультсеріал "Південний парк" розповідає про життя невеликого американського міста з однойменною назвою. Головними дійовими особами є учні третього класу, які вічно потрапляють до кумедних ситуацій.
Дивитися
Трейлер
2 сезон 16 серія
7.8
80%
Зоряні війни: Бракована партія
Star Wars: The Bad Batch
Дія мультсеріалу відбувається відразу після фінальних подій третьої частини саги "Зоряних війн" Клони, які з'явилися з експериментальної розробки мають низку вкрай ефективних навичок. Нові дібності допомагають їм вступати в сутички навіть з найнебезпечнішими мешканцями космосу.
Дивитися
Трейлер
1 сезон 12 серія
8.5
Старша карта
High Card
Вирішивши врятувати сиротинець від банкрутства, Фінн вирушає в ризиковану подорож до галасливого казино в надії зібрати статок. Але він не знає, що там на нього чекає неймовірний кошмар.
Дивитися
Трейлер
1 сезон 12 серія
7.2
Переродження Короля Героя у Майстриню Меча
Reborn to Master the Blade: From Hero-King to Extraordinary Squire
Жінка-зброєносець вирішує підкорити свою долю та оволодіти мистецтвом володіння клинком.
Дивитися
Трейлер
1 сезон 12 серія
7.0
72%
Гігантські звірі з Арсу
Giant Beasts of Ars
У зруйнованому війною світі, де гігантські звірі загрожують їхньому існуванню, колишній чемпіон і двоє малоймовірних союзників виявляють, що люди можуть бути небезпечнішими за монстрів.
Дивитися
Трейлер
1 сезон 12 серія
7.0
80%
Мій братик більше не братик!
Oniichan wa Oshimai!
Махіро Ояма роками живе в ізоляції. Він проводить час, граючи у своїй кімнаті, через що його талановита сестра Міхарі занепокоєна його самопочуттям. Щоб допомогти йому повернутися до здорового способу життя, вона розробляє план.
Дивитися
Трейлер
Рейтинг:
0 - 10
Підбірки
🍜 Дорами українською, які варто подивитися
🍜 Дорами українською, які варто подивитися
😲 Серіали що тримають в напрузі
😲 Серіали що тримають в напрузі
🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір
🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір
👑  Найкращі серіали на реальних подіях
👑 Найкращі серіали на реальних подіях

Шукаєте нові серіали від Netflix українською?

Бажаєте дивитися серіали 2022 та 2023 року українською? Ми регулярно додаємо лише найкращі рейтингові зарубіжні серіали онлайн з високими рейтингами, тому вам не варто марнувати час, перебираючи десятки шоу, та читати коментарі, аби обрати вартісний та цікавий серіал. Ми зробили це за вас!

Ми даємо змогу дивитися серіали студій HBO, Disney, Amazon, Netflix. Обирайте студію, жанр, та насолоджуйтесь якісним серіалом. Також ми першими анонсуємо майбутні хіти, повідомляємо дату виходів нових серіалів. 


Дивіться топ серіали українською безкоштовно завдяки широкій базі, що постійно оновлюється. На вас чекають хітові серіали, як ті, що вже вийшли, так і анонсовані та очікувані новинки.

Нові серіали від Netflix та інших студій можуть бути не завжди вчасно озвучені українською, тому дата виходу, що зазначена на сайті, не завжди збігається з фактичною озвучкою студіями. На найшому сайті регулярно поновлюється база серіалів.


Більше
Менше

Нові фільми українською онлайн

Ми кожного дня слідкуємо за новинками у світі кіно, та додаємо багато фільмів, що озвучені українською. Тому нові фільми онлайн ви точно не пропустите. Обирайте свій наступний новий улюблений фільм за жанром, роком, рейтингом завдяки зручному фільтру на головній сторінці. Наприклад, дивітся фільми на реальних подіях 2023 року українською, або ж детективи лише з високим рейтингом.


Більше
Менше

Дивіться серіали та фільми українською безкоштовно

Ви можете дивитися будь-який наявний серіал або фільм безкоштовно з українською озвучкою або субтитрами. 

Більше
Менше