Аніме 'Гелк' постер
1 сезон 22 серія
7.7
Гелк
Helck
1 сезон 22 серія
Поки людство радіє перемозі героя-одинака над Королем Демонів, мешканці демонічного світу готуються до знаменної події - грандіозного турніру, який має визначити нового правителя, наступного Короля Демонів.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Сходження в тіні' постер
2 сезон 10 серія
7.8
Сходження в тіні
The Eminence in Shadow / Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!
2 сезон 10 серія
Дитяча мрія Сіда здійснюється після нещасного випадку, і він починає розробляти хитромудрий план, створюючи свою організацію.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Міґі і Далі' постер
1 сезон 10 серія
8.1
Міґі і Далі
Migi to Dali
1 сезон 10 серія
У житті подружжя середнього віку, позбавленого благословення дітей, з'явився ангел на ім'я Хіторі, якого приніс лелека. В обіймах своїх добросердих батьків, у просторому домі, серед теплої їжі Хіторі відчув щастя, якого ніколи не знав.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Рон Камонохаші. Божевільний детектив / Заборонена дедукція детектива Рона' постер
1 сезон 10 серія
7.2
Рон Камонохаші. Божевільний детектив / Заборонена дедукція детектива Рона
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions
1 сезон 10 серія
Серіал розповідає про пригоди Рона Камонохаші, ідіосинкратичного приватного детектива, та Тотомару Ішікі, поліцейського з мінімальними навичками, коли вони об'єднують зусилля для розслідування кримінальних справ.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Темне зібрання' постер
1 сезон 22 серія
7.9
Темне зібрання
Dark Gathering
1 сезон 22 серія
Яйої не лише юний геній, але її духовна конституція така ж, як у Кейтаро, а це означає, що вона також може бачити духів та іншу нечисту силу. Але на відміну від Кейтаро, вона прагне зіткнутися з потойбічними силами, а точніше, знайти примару, яка колись забрала душу її матері.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Хроніки Імперії Тіамун' постер
1 сезон 9 серія
7.3
Хроніки Імперії Тіамун
Tearmoon Teikoku Monogatari: Dantoudai kara Hajimaru, Hime no Tensei Gyakuten Story
1 сезон 9 серія
Міа Луна Тірмун, розпещена принцеса, звинувачена у державній зраді, стоїть на порозі смерті. Перевтілившись зі старшокласниці на дванадцятирічну дівчинку, вона прагне переписати свою трагічну долю.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Маг, що повернувся, — особливий' постер
1 сезон 9 серія
7.4
Маг, що повернувся, — особливий
A Returner's Magic Should Be Special
1 сезон 9 серія
Дезір Арман, вправний маг у світі, що балансує на межі загибелі, отримує другий шанс, коли його відправляють у минуле, де він навчався магії в Академії Гебріона.
Дивитися
Трейлер
Аніме 'Раґна Крімзон' постер
1 сезон 10 серія
8.8
Раґна Крімзон
Ragna Crimson
1 сезон 10 серія
У царстві могутніх драконів, що панують у небі, океанах і на землі, безстрашний мисливець на драконів Рагна укладає неймовірний союз із загадковою постаттю, відомою лише як Багряний.
Дивитися
Трейлер
Рейтинг:
0 - 10

Аніме онлайн українською на uaserial.tv

Пориньте у захопливий світ аніме українською онлайн з каталогом від uaserial.tv. Перегляньте широкий вибір аніме-серіалів різних жанрів, включаючи бойовики, романтику, фентезі та багато іншого. Заглибтесь у світ приголомшливої анімації, захоплюючого сюжету та незабутніх персонажів. Наш каталог аніме пропонує добірку як популярних, так і прихованих шедеврів, що відкривають двері до величезного та чарівного світу японської анімації. Відкрийте для себе наступне аніме, та з легкістю і пориньте у надзвичайний досвід перегляду цього культового виду анімації.

Показати все