1. Головна
  2. Мультсеріали
  3. Рік та Морті сезон 1
Мультсеріал 'Рік та Морті' сезон 1 постер
Збережено Зберегти
225
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
202 голоси
Оцінка 4.7
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
8
Відгуки
Країна:
США
Студія:
Adult Swim
Час:
23 хв
Дата релізу:
2 Грудня 2013
Рейтинг:
13+

Рік та Морті

Rick and Morty
9.1
94%
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні

У 1 сезоні серіалу «Рік та Морті» історія починається з того, що літній і трохи божевільний винахідник Рік бере свого онука в інший вимір з метою відшукати насіння дивовижних дерев. Тим часом батьки самого хлопчика сперечаються про те, як Рік впливає на їхню дитину. Пізніше він створює пристрій, який повинен зробити домашнього пса їхнього сімейства розумнішим, ось тільки винахід дає зовсім інший ефект. Іншою пригодою Морті стає дивовижна подорож внутрішніми органами бездомної людини, які представляються їй в образі дивного парку інфекційних захворювань. Так хлопчик зможе дізнатися набагато більше про природу різних вірусів та інфекцій. Після того, як Морті повертається до своїх звичних розмірів тіла, його разом із батьком та дідом викрадають інопланетяни, які відправляють їх в альтернативну реальність. Один із головних героїв активно намагається знайти шлях назад, поки його супутник вигадує маркетинговий слоган. Після цієї небезпечного мандрівки Рік має намір відпочити перед телевізором. Ось тільки його зовсім не влаштовують ті телепередачі, які транслюються звичайними каналами.

Показати все

Режисери:

Вес Арчер
Вес Арчер Wes Archer 62 роки
Натан Ліц
Натан Ліц Nathan Litz
Роб Шраб
Роб Шраб Rob Schrab
Показати всіх

Актори:

Кріс Парнелл
Кріс Парнелл Джеррі Сміт (голос) 56 років
Спенсер Греммер
Спенсер Греммер Саммер Сміт (голос) 40 років
Сара Чалк
Сара Чалк Бет Сміт (голос) 47 років
Ян Кардоні
Ян Кардоні Rick Sanchez (голос)
Гаррі Белден
Гаррі Белден Морті Сміт (голос)
Показати всіх

Сезон 1 – Всі серії, дата виходу

01
Пілотна серія
2 Грудня 2013
02
Песець
9 Грудня 2013
03
Анатомічний парк
16 Грудня 2013
04
Заблукалі
13 Січня 2014
05
Вирішити й знищити
20 Січня 2014
06
Рікове любовне зілля
27 Січня 2014
07
Сходження Ґазорпазорпу
10 Березня 2014
08
Перемикаючи канали
17 Березня 2014
09
Лихо наближається
24 Березня 2014
10
Рікоцидний рікоцид
7 Квітня 2014
11
Рікотека
14 Квітня 2014

Чому варто дивитися “Рік та Морті”?

Однією з головниз рис серіалу «Рік і Морті», за яку його так люблять фанати, є вугільно-чорний гумор, що проходить через усі серії. Наприклад, в одному з епізодів батьки Морті вивчають альтернативний варіант власного життя за допомогою VR шоломів. Вони хочуть з'ясувати вони могли б жити більш щасливо, якби Бет зробила аборт під час першої вагітності. Однак у міру просування телесеріалу те, що справді робить «Ріка і Морті» особливим, – це несподівано людські стосунки, що виникають серед усіх цих моментів страху та пафосу. За словами Хармона, подача занадто великої кількості темряви без хоча б проблиску людяності була б «зловживанням почуттями».

Всі найтривожніші моменти серіалу «Рік і Морті», як правило, обертаються навколо Ріка і безсердечними, а часом і вбивчими речами, які він робить під час їх пригод з Морт. Наприклад, протягом першої хвилини польоту пілота ми спостерігаємо його у п'яному стані, коли він летить над містом на повітряному судні. У цей момент він загрожує скинути нейтринну бомбу, яка може знищити все людство. На загальну думку, коли ви постійно переміщаєтеся між нескінченним числом реальностей і знищуєте альтернативні версії самого себе та своїх близьких, людське життя може почати здаватися дешевшим.

Показати все