Мультфільм 'Історія Тіто та Вінні' постер
5.3
Історія Тіто та Вінні
Noah’s Ark
Під час дощів на Ноєвому ковчезі діють суворі правила, згідно з якими на борт дозволяється брати лише одного самця та одну самку кожного виду. Віні та Тіто спритно маневрують, щоб потрапити на ковчег.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Оріон і Темряк' постер
6.4
Оріон і Темряк
Orion and the Dark
Керуючись своєю яскравою уявою, хлопчик протистоїть своїм страхам під час незабутньої нічної пригоди разом зі своїм новоспеченим супутником: велетенською усміхненою істотою на ім'я Темрява.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Метелик Патрік: На крилах мрії' постер
6.1
Метелик Патрік: На крилах мрії
Butterfly Tale
Патрік, милий, але незграбний однокрилий метелик, сповнений рішучості взяти участь у мандрівці довжиною в життя. Разом зі своїм вірним другом Марті, кумедною гусеницею, та Дженніфер, метеликом, що страждає від страху висоти, Патрік опиняється в несподіваній ролі героя.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Тролі: Знову разом' постер
6.0
Тролі: Знову разом
Trolls Band Together
Поппі натрапляє на дивовижне одкровення: Бранч, її друг, колись був учасником бойз-бенду під назвою BroZone, разом зі своїми братами Флойдом, Джоном Дорі, Спрусом і Клеєм. Однак їхнє гармонійне минуле порушується, коли Флойда викрадають, і Поппі та Бранч вирушають на пошуки, щоб возз'єднати розпорошену групу братів і врятувати Флойда від небезпеки.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Кентервільский привид' постер
6.4
Кентервільский привид
The Canterville Ghost
Сер Саймон де Кентервіль, примарний мешканець маєтку, успішно господарює в ньому вже понад три століття. Однак його грізні навички стикаються з несподіваним викликом, коли він намагається налякати нових мешканців.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Бажання' постер
5.7
Бажання
Wish
У мультфільмі "Бажання" ми стежимо за подорожжю Аші, молодої дівчини, яка в момент туги загадує найзаповітніше бажання на зірку.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Міграція' постер
6.7
Міграція
Migration
Поки качур Мак задовольняється безпечним веслуванням на ставку в Новій Англії, мати Пем прагне додати трохи хвилювання і показати своїм дітям - 15-річному синові Даксу і каченяті Гвен - чудеса світу.
Дивитися
Трейлер
Мультфільм 'Ліга справедливості: Криза на нескінченних землях, Частина 1' постер
6.3
Ліга справедливості: Криза на нескінченних землях, Частина 1
Justice League: Crisis on Infinite Earths, Part One
Мультивсесвіту DC загрожує неминуча небезпека, оскільки Анти-Монітор, зловмисний двійник Монітора, випустив на волю Анти-Монітора, який ініціює знищення різних Земель у межах мультивсесвіту.
Дивитися
Трейлер
Рейтинг:
0 - 10

Мультфільми онлайн українською на uaserial.tv

Пориньте у чарівний світ мультиків з нашим великим каталогом мультфільмів українською онлайн на uaserial.tv. Відкрийте для себе яскраву колекцію анімаційних фільмів, в яких персонажі оживають, а історії виходять на перший план. Мультфільми різних жанрів та на різний вік, від зворушливих казок до захопливих пригод - наш каталог анімаційних фільмів пропонує широкий спектр жанрів, включаючи улюблені сімейні фільми та візуально приголомшливі шедеври. Відкрийте для себе магію анімації та вирушайте у незабутні подорожі з нашою ретельно підібраною добіркою мультфільмів.

Показати все