5.9
87%
Мумії
Mummies
Троє мумій та їх домашній крокодил подорожують з до сучасного Лондона, щоб повернути вкрадений перстень королівської сім'ї.
Дивитися
Трейлер
7.8
86%
Хлопчик, Кріт, Лис та Кінь
The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
Загублений хлопчик подружився з кротом, лисицею та конем і вирушив у подорож до самопізнання.
Дивитися
Трейлер
7.9
Кіт у чоботях 2: Останнє бажання
Puss in Boots: The Last Wish
Кіт у чоботях об'єднується з новим союзником, щоб викрасти магічний артефакт, який може виконувати бажання, сподіваючись використати його для відновлення втрачених життів.
Дивитися
Трейлер
7.6
Піноккіо
Guillermo del Toro's Pinocchio
Дерев'яна лялька, схильна до пустощів, вирушає у небезпечну подорож, щоб стати справжнім хлопчиком, серед фантастичного царства духів і чудовиськ.
Дивитися
Трейлер
6.4
Венделл і Вайлд
Wendell & Wild
У пошуках способу втекти з підземного світу Венделл і Вайлд укладають диявольську угоду з Кет Елліот, 13-річною дівчинкою з несподіваними здібностями, яку переповнює почуття провини
Дивитися
Трейлер
Рейтинг:
0 - 10
Підбірки
🍜 Дорами українською, які варто подивитися
🍜 Дорами українською, які варто подивитися
😲 Серіали що тримають в напрузі
😲 Серіали що тримають в напрузі
🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір
🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір
👑  Найкращі серіали на реальних подіях
👑 Найкращі серіали на реальних подіях

Шукаєте нові серіали від Netflix українською?

Бажаєте дивитися серіали 2022 та 2023 року українською? Ми регулярно додаємо лише найкращі рейтингові зарубіжні серіали онлайн з високими рейтингами, тому вам не варто марнувати час, перебираючи десятки шоу, та читати коментарі, аби обрати вартісний та цікавий серіал. Ми зробили це за вас!

Ми даємо змогу дивитися серіали студій HBO, Disney, Amazon, Netflix. Обирайте студію, жанр, та насолоджуйтесь якісним серіалом. Також ми першими анонсуємо майбутні хіти, повідомляємо дату виходів нових серіалів. 


Дивіться топ серіали українською безкоштовно завдяки широкій базі, що постійно оновлюється. На вас чекають хітові серіали, як ті, що вже вийшли, так і анонсовані та очікувані новинки.

Нові серіали від Netflix та інших студій можуть бути не завжди вчасно озвучені українською, тому дата виходу, що зазначена на сайті, не завжди збігається з фактичною озвучкою студіями. На найшому сайті регулярно поновлюється база серіалів.


Більше
Менше

Нові фільми українською онлайн

Ми кожного дня слідкуємо за новинками у світі кіно, та додаємо багато фільмів, що озвучені українською. Тому нові фільми онлайн ви точно не пропустите. Обирайте свій наступний новий улюблений фільм за жанром, роком, рейтингом завдяки зручному фільтру на головній сторінці. Наприклад, дивітся фільми на реальних подіях 2023 року українською, або ж детективи лише з високим рейтингом.


Більше
Менше

Дивіться серіали та фільми українською безкоштовно

Ви можете дивитися будь-який наявний серіал або фільм безкоштовно з українською озвучкою або субтитрами. 

Більше
Менше