1. Головна
  2. Серіали
  3. Чорний птах сезон 1
Серіал 'Чорний птах' сезон 1 постер
Збережено Зберегти
245
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
387 голосів
Оцінка 4.7
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
28
Відгуки
Країна:
США
Студія:
Apple TV+
Час:
60 хв.
Дата релізу:
8 Липня 2022
Статус:
Завершений
Рейтинг:
18+

Чорний птах

Black Bird
8.1
97%
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні

Серіал знятий на реальних подіях. У центрі історії знаходиться хлопець на ім'я Джиммі Кін. Будучи сином поліцейського, він потрапляє на продаж наркотиків, що призводить до тюремного ув'язнення на десять років. Однак юнакові дають вибір - відсидіти повний термін у звичайній в'язниці без права на дострокове звільнення або вирушити до колонії суворого режиму до маніяку, що може стати достроковим звільненням хлопця.

Показати все

Режисери:

Карі Антоліс
Карі Антоліс Kary Antholis
Майкл Р. Роскам
Майкл Р. Роскам Michaël R. Roskam 51 рік
Показати всіх

Актори:

Тарон Егертон
Тарон Егертон Джеймс «Джиммі» Кін 34 роки
Пол Вальтер Хаузер
Пол Вальтер Хаузер Ларрі Холл 37 років
Сепідех Моафі
Сепідех Моафі Лорен МакКолі 38 років
Грег Кіннір
Грег Кіннір Браян Міллер 60 років
Рей Ліотта
Рей Ліотта Джеймс «Великий Джим» Кін 67 років
Показати всіх

Сезон 1 – Всі серії, дата виходу

01
Пілотний епізод
7 Липня 2022
02
Ми йдемо, отче Аврааме
7 Липня 2022
03
Якось та буде
14 Липня 2022
04
Як її звати?
21 Липня 2022
05
Там, де я лежу
28 Липня 2022
06
Ви ж обіцяли
4 Серпня 2022

Детальний опис серіалу "Чорний птах"

Плейбой, нарцис та чудовий спортсмен Джиммі Кін (Терон Еджертон) - король життя. Він одягнений з голочки, виглядає надзвичайно, обожнюваний дівчатами і багатий. Тільки Джиммі торгує наркотиками. Одного ранку його заарештовують і кладуть обличчям у свіжоприготовлену смузі, а при обшуку особняка крім порошку знаходять ще й зброю, але навіть у цей момент харизматичний красень не втрачає ні краплі впевненості в тому, що відбудеться від усіх неприємностей.

За порадою батька-колишнього поліцейського (Рей Ліотта) Джиммі йде на угоду і визнає провину, будучи впевненим, що дадуть йому п'ять років, з яких він просидить лише чотири. Тільки ось суддя впаює Кіну всі десять, після чого усмішка з хлопця швидко пропаде, а на зміну прийде усвідомлення, страх, лють і образа. Виявившись ошуканим, наркоторговець вирушає відбувати термін.

Через сім місяців у в'язниці Джеймса відвідують агенти ФБР Едмунд Бомонт (Роберт Віздом) і Лорен МакКолі (Сепіде Моафі) і пропонують Кіну привабливу угоду: поїхати до в'язниці, де утримують небезпечних і душевнохворих злочинців, втертися в довіру. Пол Волтер Хаузер), який, можливо, зґвалтував і вбив два десятки дівчаток, і з'ясувати, де він поховав тіла, а на заміну з хлопця знімуть усі звинувачення.

Як на зло, батька на волі вистачив інсульт і десяти років життя у нього точно немає, тому Кін погоджується на угоду, вивчає справу і переводиться до в'язниці, де навіть наглядачі не знають про його справжню місію. У стінах нової в'язниці хлопець повинен не тільки виудити з Холла визнання, не видавши при цьому справжньої мети свого перебування тут, але й вижити і не збожеволіти.

Показати все