1. Головна
  2. Серіали
  3. Гра престолів сезон 8
Серіал 'Гра престолів' сезон 8 постер
9.2
Збережено Зберегти
3055
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
7 016 голосів
Оцінка 4.4
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
245
Відгуки
Країна:
Студія:
HBO
Час:
63 хв.
Дата релізу:
14 Квітня 2019
Статус:
Завершений
Рейтинг:
18+

Гра престолів

Game of Thrones
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні

Король ночі прорвався крізь стародавні укріплення та прямо на північ, приносячи зиму, яка стане ще однією Довгою ніччю, яка може тривати вічно. У Вестеросі досі панує хаос та розбрат. Чи зможуть сімʼї обʼєднатися у спільних зусиллях, щоб вижити?

Показати все

Режисери:

Мігель Сапочник
Мігель Сапочник Miguel Sapochnik 50 років
Крістофер Ньюман
Крістофер Ньюман Christopher Newman 69 років
Показати всіх

Актори:

Пітер Дінклейдж
Пітер Дінклейдж Тиріон «Напівлюдина» Ланністер 55 років
Кіт Харінгтон
Кіт Харінгтон Джон Сноу 37 років
Ніколай Костер-Вальдау
Ніколай Костер-Вальдау Сер Джеймі «Вбивця королів» Ланністер 53 роки
Лена Хіді
Лена Хіді Серсея Ланністер 50 років
Емілія Кларк
Емілія Кларк Дейенеріс Таргарієн 37 років
Ліам Каннінгем
Ліам Каннінгем Давос Сіворт 63 роки
Мейсі Вільямс
Мейсі Вільямс Арья Старк 27 років
Ісаак Гемпстед-Райт
Ісаак Гемпстед-Райт Брендон «Бран» Старк 25 років
Софі Тернер
Софі Тернер Санса Старк 28 років
Джон Бредлі
Джон Бредлі Семвелл «Сем» Тарлі 35 років
Рорі Макканн
Рорі Макканн Сандор «Собака» Клеган 55 років
Джо Демпсі
Джо Демпсі Джендрі 36 років
Гвендолін Крісті
Гвендолін Крісті Брієнна Тартська 45 років
Джейкоб Андерсон
Джейкоб Андерсон Сірий черв'як 34 роки
Показати всіх

Сезон 8 – Всі серії, дата виходу

01
Вінтерфелл
14 Квітня 2019
02
Лицар Семи Королівств
21 Квітня 2019
03
Довга Ніч
28 Квітня 2019
04
Останні зі Старків
5 Травня 2019
05
Дзвони
12 Травня 2019
06
Залізний трон
19 Травня 2019

Гра престолів - всі частини дивитись онлайн українською

Про що йдеться у 8 сезоні?

Королева Серсея Ланністер сповнена рішучості залишитися на Залізному троні за будь-яку ціну. Об’єднавшись з Еуроном Грейджоєм і Ренділлом Тарлі, армія Серсеї здобули кілька перемог проти загарбницьких військ Дейнеріс Таргарієн і розграбували фортецю Тіреллів Хайгарден, щоб погасити борги корони перед Залізним банком Браавос. Незважаючи на більшу загрозу королівству, Серсея задоволена тим, що дозволяє армії мeртвиx спустошити Північ, щоб знешкодити її від ворогів, перш ніж самій зосередитися на загрозі. Тіріон Ланністер знову спробував переконати свою сестру відкинути свою ворожнечу й об’єднатися з Дейенеріс проти армії мертвих, але його благання не були почуті. Незважаючи на те, що вона пообіцяла військовий союз із Королевою Драконів, Серсея натомість уклала кулуарну угоду: за допомогою Еурона та фінансової підтримки Залізного банку вона найняла Золоті мечі, наймогутнішу найману армію в Ессосі, щоб знищити всіх її ворогів і зміцнити панування Ланністерів над Вестеросом. Джеймі Ланністер, з огидою через готовність Серсеї дозволити королівству загинути, якщо це означає, що вона зможе зберегти свою корону, нарешті покинув її і тепер прямує на північ, щоб виконати свою обіцянку боротися проти ворога, який протистоїть їм усім.

Зі своєї бази в Драконячому Камені Дейнеріс та її союзники Вестеросі намагалися відвоювати Залізний трон і відновити свою сімейну династію. На жаль, усі її плани пішли катастрофічно не так: одна з її союзниць, Оленна Тірел, мертва, отримавши милість мирної смерті після того, як Ланністери пограбували Хайгарден. Елларія Сенд, а також Обара Сенд, Німерія Сенд і Тайєн Сенд зазнали поразки та покарані за вибір, який вони зробили у відповідь на смерть принца Оберина Мартелла. Тим часом Яра Грейджой залишається під опікою свого дядька Еурона. Молодший брат Яри, Теон, згуртував кількох залізонароджених, що залишилися, щоб врятувати її, перемігши їх у битві з Гаррагом, останнім капітаном Яри.

На Півночі Джон Сноу, обраний королем Півночі своїми співвітчизниками, шукав союзу з Дейенеріс; не щоб допомогти їй захопити Залізний трон, а щоб допомогти йому в майбутній війні проти армії мертвих: Великій війні. Завдяки спільним зусиллям союзників Дейнеріс, які залишилися, а також Братства без прапорів, Джон захопив війт і представив його Серсеї, щоб довести їх існування та повернутися. Під час свого альянсу між Джоном і Дейнеріс виникло зароджуюче потяг і вони завершили свої стосунки, що може поставити їхні майбутні операції під загрозу, особливо в світлі їхнього біологічного зв’язку, про який вони досі не підозрюють.

У Вінтерфеллі, на півночі, повернулися Ар’я Старк, яка вбила решту людей із Дому Фрей, помстившись за Червоне Весілля, і Брана Старка, який тепер став Триоким Вороном. Незважаючи на плани Петіра Бейліша роз'єднати Старків і захопити владу у власному намаганні зайняти Залізний трон, Бейліш був викритий як справжній архітектор смертей Джона Арріна, Лізи Аррін і Війни П'яти Королів. Він був страчений за свої злочини за наказом Санси Старк, знищивши останніх ворогів дому Старк. Завдяки своїй здібності Бран раніше виявив, що його вірний зведений брат Джон Сноу насправді був сином Регара Таргарієна та Ліанни Старк, але навіть це відкриття було лише частиною правди: коли Семвел Тарлі, який покинув свій навчається в Цитаделі в Старому місті, щоб повернутися на службу до Джона — прибувши до Вінтерфелла, він розповідає Брану про власне відкриття, що Рейґар анулював свій шлюб з Елією Мартелл Верховним Септоном, щоб одружитися з Ліанною. Це означає, що Джон, справжнє ім’я якого Ейгон Таргарієн, є не тільки законним, але й справжнім спадкоємцем Залізного трону, випереджаючи саму Дейенеріс, ситуація, яка потенційно може зірвати їхній альянс.

Так пісня льоду й полум’я починає свій останній куплет…

Показати все