1. Головна
  2. Аніме
  3. Спогади про майбутнє сезон 1
Аніме 'Спогади про майбутнє' постер
7.5
Збережено Зберегти
8
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
3 голоси
Оцінка 4.7
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 53 хв
Дата релізу:
23 Грудня 1995
Статус:
Завершений

Спогади про майбутнє

Memories
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Спогади про майбутнє" - це збірка з трьох окремих короткометражних фільмів, що охоплюють різні жанри.

Магнітна троянда
У далеких просторах космосу, відстеживши сигнал лиха до великої покинутої космічної станції, пара інженерів - Гайнц Бекнер і Мігель Кострела - знаходять занедбаний особняк і вирішують дослідити його пішки. Їхнє розслідування розкриває похмуру таємницю, пов'язану з долею Єви Фрідель, відомої оперної співачки з трагічною історією.

Смердюча бомба
Невдаха-лаборант Нобуо Танака вживає у своїй лабораторії пігулки, щоб вилікувати застуду. Однак він не знав, що ці пігулки насправді є експериментальними препаратами, які посилюють його метеоризм до смертельного ступеня. Оскільки токсичний газ, що виривається з нього, вбиває всіх, хто знаходиться поблизу, він отримує наказ від свого керівництва відступити до штаб-квартири компанії в Токіо.

Гарматне м'ясо
У місті-фортеці, вщерть заповненому гарматами, молодий хлопець прагне перевершити свого батька, ставши шанованим артилерійським офіцером. Незважаючи на відсутність доказів ворожої нації, він не може встояти перед бажанням взяти участь у щоденних бомбардуваннях, які організовує місто.
Показати все