1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Авріл і підроблений світ
Мультфільм 'Авріл і підроблений світ' постер
7.2
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
5 голосів
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
1 год 45 хв
Дата релізу:
4 Листопада 2015

Авріл і підроблений світ

Avril et le monde truqué
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Авріл і підроблений світ" - це захоплива анімаційна пригода в альтернативній реальності 1940-х років. У цьому світі, натхненному стилем стімпанк, наука і технології були придушені, що призвело до похмурого і застійного суспільства. Юна Авріл, грізна молода жінка, вирушає у захопливу подорож, щоб дізнатися правду про своїх зниклих батьків-науковців.

Блискучі батьки Авріл, вчені, одного дня таємниче зникають, не залишивши по собі жодного сліду. Вирішивши з'ясувати, що з ними сталося, Авріл об'єднується зі своїм котом Дарвіном, що розмовляє, і Джуліусом, молодим негідником, який може мати ключ до розгадки таємниці. Разом вони вирушають у глибини прихованого підземного світу, розкриваючи величезну змову, що сягає найвищих ешелонів влади.

Заглиблюючись у таємниці цього похмурого світу, Авріл та її супутники дізнаються, що вчених викрадають і змушують працювати на безжальних правителів. Деспотичний уряд, що підживлюється монополізованим джерелом енергії, використовує науку для збереження контролю над населенням. Авріл та її союзники повинні знайти спосіб зупинити ці мерзенні плани і відновити світ до його належного стану.

Під час своєї подорожі Авріл та її друзі зустрічаються з колоритними персонажами та стикаються з небезпечними випробуваннями. Вони стають свідками неймовірних винаходів і захоплюючих пейзажів, які демонструють творчий геній, що стоїть за анімацією. З кожним кроком рішучість Авріл міцнішає, а її прагнення врятувати батьків стає непохитним.

"Авріл і підроблений світ" - це візуально приголомшливий анімаційний фільм, який сподобається глядачам різного віку. Він досліджує теми стійкості, важливості наукових відкриттів і незламного духу молодої жінки, яка шукає істину. Завдяки захопливому сюжету, багатому світобудуванню та захоплюючій анімації, цей фільм запрошує глядачів у незабутню пригоду у фантастичній альтернативній реальності".
Показати все

Режисери:

Франк Екінчі
Франк Екінчі Franck Ekinci 59 років
Крістіан Десмар
Крістіан Десмар Christian Desmares
Показати всіх

Актори:

Маріон Котійяр
Маріон Котійяр Авріл (голос) 48 років
Філіп Катерін
Філіп Катерін Дарвін (голос) 55 років
Жан Рошфор
Жан Рошфор Pops (голос) 87 років
Олів'є Гурман
Олів'є Гурман Paul (голос) 60 років
Марк-Андре Гронден
Марк-Андре Гронден Джуліус (голос) 40 років
Булі Ланнерс
Булі Ланнерс Пізоні (голос) 59 років
Анна Козенс
Анна Козенс Chimène (голос) 56 років
Мача Гренон
Мача Гренон Annette (голос) 56 років
Бенуа Бріер
Бенуа Бріер Родріг (голос) 59 років
Жерар Дессаль
Жерар Дессаль (голос) 72 роки
Жан-Клод Донда
Жан-Клод Донда (голос) 75 років
Деміен Лаке
Деміен Лаке (голос) 48 років
Ірина Преда
Ірина Преда (голос)
Пол Джаматті
Пол Джаматті Пізоні (голос) 57 років
Показати всіх