1. Головна
  2. Фільми
  3. Куля в голову
Фільм 'Куля в голову' постер
7.5
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
1 голос
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
2 год 16 хв
Дата релізу:
17 Серпня 1990

Куля в голову

Die xue jie tou
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У фільмі "Куля в голову" (1990), дія якого відбувається під час Культурної революції в Китаї, молодого старшокласника на ім'я Ло відправляють у віддалене гірське село для "реформ через працю" через його інтелектуальні здібності. Після прибуття він потрапляє до сільської школи, де знайомиться з дівчиною на ім'я Ма, яка стає його єдиним другом.

Коли Ло починає навчати сільських дітей, він стикається з опором і ворожістю як з боку учнів, так і з боку мешканців села через їхню неосвіченість і підозрілість до освічених людей. Однак Ло наполегливий і поступово завойовує їхню довіру, використовуючи нетрадиційні методи навчання та застосовуючи свої знання, щоб допомогти їм у повсякденному житті.

Тим часом дружба Луо і Ма переростає в глибокий зв'язок, коли вони долають виклики села і вплив Культурної революції на їхнє життя. Вони знаходять розраду в компанії одне одного і діляться своїми мріями, сподіваючись на світле майбутнє за межами труднощів, які їм доводиться переживати.

Протягом усього фільму тло Культурної революції демонструє разючий контраст між гнітючим політичним середовищем і стійкістю людського духу. Пристрасть Ло до освіти та віра в силу знань надихають мешканців села ставити під сумнів статус-кво та прагнути особистісного зростання, що призводить до несподіваних актів бунту проти обставин, в яких вони опинилися.

З наближенням кульмінації мрії Ло і Ма розбиваються об трагічну подію, яка драматично висвітлює жертви і боротьбу, що відбуваються в цей буремний період. Зрештою, фільм досліджує теми дружби, стійкості та непереборної сили освіти для подолання гнітючих систем.

"Куля в голову" - це фільм, що спонукає до роздумів та емоційно заряджений, який проливає світло на людський бік Культурної революції, підкреслюючи перетворюючу силу освіти та незламність духу людей перед обличчям негараздів.
Показати все

Режисери:

Джон Ву
Джон Ву John Woo 77 років
Патрік Люн Пак-Кін
Патрік Люн Пак-Кін Patrick Leung Pak-Kin 64 роки
Джанет Чун
Джанет Чун Janet Chun
Показати всіх

Актори:

Тоні Люн Чіувай
Тоні Люн Чіувай Бен 61 рік
Джекі Ченг
Джекі Ченг Френк 62 роки
Вайз Лі
Вайз Лі Павло 64 роки
Саймон Ям
Саймон Ям Люк 69 років
Фенні Юен
Фенні Юен Джейн 54 роки
Лам Чунг
Лам Чунг Містер Леонг
Йолінда Ям
Йолінда Ям Саллі Ян Сау Чінг 53 роки
Chang Gan-Wing
Chang Gan-Wing Батько Джейн 84 роки
Отже, Хан-Суен
Отже, Хан-Суен Мати Джейн 61 рік
Джон Ву
Джон Ву Поліцейський 77 років
Пау Хей-Чін
Пау Хей-Чін Мати Бена 74 роки
Tseng Chang
Tseng Chang Батько Павла 89 років
Siao San-Yan
Siao San-Yan Містер Шинг
Лі Ю-Гінг
Лі Ю-Гінг Головоріз містера Леонга 63 роки
Джеймсон Лам Ва-Фан
Джеймсон Лам Ва-Фан Бандит містера Квая
Показати всіх