1. Головна
  2. Фільми
  3. Станція Фрутвейл
Фільм 'Станція Фрутвейл' постер
Збережено Зберегти
2
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
США
Час:
1 год 25 хв
Дата релізу:
26 Липня 2013
Рейтинг:
18+

Станція Фрутвейл

Fruitvale Station
7.5
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Станція Фрутвейл" - це потужна драма, заснована на реальній історії Оскара Гранта ІІІ, 22-річного афроамериканця, який був трагічно вбитий офіцером поліції в перші години Нового року 2009 року на станції метро Fruitvale в Окленді, штат Каліфорнія. Фільм розповідає про останній день життя Оскара, даючи змогу зазирнути в його життя, стосунки та прагнення. Ми бачимо, як він спілкується зі своєю дівчиною Софіною, їхньою маленькою донькою Тетяною та матір'ю Вандою.

Протягом дня Оскар стикається з особистими викликами і роздумує над своїми минулими помилками. Він намагається внести позитивні зміни у своє життя, оскільки прагне бути кращим партнером, батьком і сином. Намагаючись підтримати свою сім'ю, він намагається знайти роботу, але стикається з невдачами. Незважаючи на ці перешкоди, Оскар не втрачає надії та рішучості.

Згодом друзі Оскара приєднуються до нього на святкуванні його дня народження в Сан-Франциско. У ці моменти глядачі стають свідками чарівності, гумору та любові Оскара до своїх друзів і родини. Однак ці радісні сцени переплітаються з напруженням і расовим профілюванням, з яким він стикається в громадському транспорті.

Коли вечір перетворюється на ніч, Оскар і його друзі вирішують повернутися додому потягом BART. На жаль, у потязі виникає конфронтація, і на місце події викликають правоохоронців. Починається хаос, і Оскар виявляється притиснутим до землі поліцейськими. Один із офіцерів, що розбиває серце, смертельно ранить його, залишаючи його близьких спустошеними і викликаючи обурення в суспільстві.

"Станція Фрутвейл" досліджує теми поліцейської жорстокості, расової несправедливості та складнощів людського життя. Він змушує глядачів зіткнутися з трагічною реальністю передчасної смерті Оскара Гранта та системними проблемами, які продовжують турбувати суспільство. Фільм слугує гострим нагадуванням про необхідність співчуття, розуміння та справедливості.
Показати все

Режисери:

Райан Куглер
Райан Куглер Ryan Coogler 37 років
Джон Елс
Джон Елс Jon Else 79 років
Показати всіх

Актори:

Майкл Б. Джордан
Майкл Б. Джордан Оскар Грант 36 років
Мелоні Діас
Мелоні Діас Софіна 39 років
Октавія Спенсер
Октавія Спенсер Ванда 53 роки
Кевін Дюранд
Кевін Дюранд Офіцер Карузо 49 років
Чад Майкл Мюррей
Чад Майкл Мюррей Офіцер Інграм 42 роки
Ана О'Райлі
Ана О'Райлі Кеті 39 років
Аріана Ніл
Аріана Ніл Тетяна 19 років
Марджорі Крамп-Шірс
Марджорі Крамп-Шірс Бабуся Бонні
Кенні Грімм
Кенні Грімм Джейсон
Показати всіх