1. Головна
  2. Фільми
  3. Ґойо / Гойо
Фільм 'Ґойо / Гойо' постер
5.9
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
5 голосів
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 46 хв
Дата релізу:
27 Червня 2024

Ґойо / Гойо

Goyo
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Гойо" - романтична драма, дія якої розгортається в Буенос-Айресі, Аргентина, за участю Ніколаса, музейного екскурсовода, що страждає на аутизм. Ніколас живе регламентованим життям і знаходить розраду у своїй рутині та знанні мистецтва.

Одного дня він закохується в Єву, нового охоронця музею. Незважаючи на різницю у віці, Ніколас набирається сміливості, щоб зблизитися з нею. Поки він керує своїми зростаючими почуттями, фільм досліджує виклики, з якими він стикається через свій аутизм, зокрема труднощі у самовираженні та розумінні соціальних сигналів.

Тим часом Єва має справу з подружніми проблемами та бунтівною поведінкою свого сина-підлітка. Поступово Ніколас і Єва формують дивовижний зв'язок, знаходячи розраду в компанії один одного. Однак їхні стосунки проходять випробування складнощами їхнього життя та суспільними судженнями.

Фільм є зворушливим дослідженням любові, прийняття та сміливості вийти за межі власної зони комфорту. Ніколас Фуртадо та Ненсі Дуплаа демонструють витончену гру, оживляючи центральних персонажів. Фільм отримав високу оцінку за емпатичне зображення аутизму, але зазнав критики за використання стереотипів у зображенні персонажів з робітничого класу в родині Ніколаса.
Показати все

Режисери:

Маркос Карнавал
Маркос Карнавал Marcos Carnevale 60 років

Актори:

Ніколас Фуртадо
Ніколас Фуртадо Гойо 36 років
Ненсі Дуплаа
Ненсі Дуплаа Єва 54 роки
Соледад Вільаміль
Соледад Вільаміль Саула 55 років
Пабло Раго
Пабло Раго Матуте 51 рік
Дієго Алонсо
Дієго Алонсо Мігель 52 роки
Сесілія Рот
Сесілія Рот Магда 65 років
Показати всіх