1. Головна
  2. Фільми
  3. Блакитна безодня
Фільм 'Блакитна безодня' постер
7.5
Збережено Зберегти
7
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
4 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
2 год 48 хв
Дата релізу:
10 Травня 1988
Рейтинг:
13+

Блакитна безодня

Le Grand Bleu
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Блакитна безодня" - це візуально приголомшлива та емоційно захоплююча драма, яка досліджує одержимість і суперництво, що триває все життя, між двома вільними дайверами, Енцо та Жаком. Ще в дитинстві їх об'єднує спільна любов до моря, і між ними зав'язується непорушна дружба. Однак їхні контрастні характери, бунтівний і змагальний характер Енцо на противагу спокійній і самозаглибленій поведінці Жака, створюють між ними розлом.

Через роки Енцо став відомим чемпіоном з фрі-дайвінгу, а Жак, якого переслідує трагічний випадок, що стався в юності, живе відлюдницьким життям на віддаленому острові. Коли Енцо дізнається про існування Жака і про можливість змагань зі стрибків у воду, він переконує свого друга повернутися до спорту. Жак спочатку вагається, але його любов до океану та дух змагання відроджуються в ньому.

Заглиблюючись у світ фрідайвінгу, фільм досліджує складні стосунки героїв: від складних любовних стосунків Енцо з Йоханою, вродливою страховою агенткою, до загадкового зв'язку Жака з дельфінами. Захопливі підводні сцени, що супроводжуються моторошною музикою Еріка Серра, яскраво передають ейфорію та небезпеку занурення вглиб безкрайнього океану.

З наближенням змагань Енцо і Жак мусять зіткнутися зі своїм минулим, страхами і прагненням до свободи. З наближенням фінального занурення вони виявляються замкненими в битві не лише один проти одного, а й проти власних внутрішніх демонів. У захоплюючій кульмінації вони виходять за межі своїх фізичних та емоційних можливостей, зрештою ставлячи під сумнів сам сенс життя та глибокий зв'язок, який їх поєднує.

"Блакитна безодня" - це поетичне дослідження людської одержимості, дружби та вічної привабливості моря. Він занурює глядачів у яскравий світ під хвилями, де стикаються мрії, любов і прагнення до абсолютної свободи.
Показати все

Режисери:

Люк Бессон
Люк Бессон Luc Besson 65 років

Актори:

Жан-Марк Барр
Жан-Марк Барр Жак Майоль 63 роки
Жан Рено
Жан Рено Енцо Молінарі 75 років
Розанна Аркетт
Розанна Аркетт Йохана Бейкер 64 роки
Пол Шенар
Пол Шенар Доктор Лоуренс 53 роки
Серхіо Кастеллітто
Серхіо Кастеллітто Новеллі 70 років
Жан Буїз
Жан Буїз Дядько Луїс 60 років
Марк Дюре
Марк Дюре Роберто 66 років
Гріффін Данн
Гріффін Данн Даффі 69 років
Валентина Варгас
Валентина Варгас Боніта 59 років
Кімберлі Бек
Кімберлі Бек Саллі 68 років
Алессандра Вацолер
Алессандра Вацолер La Mamma 86 років
Андреас Вуцінас
Андреас Вуцінас священик 77 років
Патрік Фонтана
Патрік Фонтана Альфредо
Джеффрі Кері
Джеффрі Кері Керівник
Ян Руйєр
Ян Руйєр Noireuter
П'єр Земмлер
П'єр Земмлер Франк 68 років
Показати всіх