1. Головна
  2. Фільми
  3. Маленький Манхеттен
Фільм 'Маленький Манхеттен' постер
7.4
Збережено Зберегти
4
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
8 голосів
Оцінка 4.9
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 24 хв
Дата релізу:
30 Вересня 2005
Рейтинг:
13+

Маленький Манхеттен

Little Manhattan
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Маленький Манхеттен" - це зворушлива історія про дорослішання, що відбувається у галасливому та чарівному місті Нью-Йорку. Фільм розповідає про подорож 10-річного Ґейба, який переживає злети і падіння першого кохання. Хоча спочатку він вважає, що дівчата - дивний і незрозумілий вид, його сприйняття швидко змінюється, коли він знайомиться з Розмарі Телеско, однокласницею.


Чим більше часу Гейб і Розмарі проводять разом, тим більше між ними зароджується справжній зв'язок. Вони вирушають у безневинні пригоди, досліджуючи вулиці Мангеттена та ділячись таємницями, мріями та прагненнями. Однак невдовзі Ґейб усвідомлює, що кохання не завжди буває легким, адже він переживає моменти ревнощів і розгубленості. Пара стикається з різними перешкодами, включно з власною невпевненістю та несхваленням своїх родин, долаючи складнощі їхнього роману, що зароджується.


Шлюб батьків Ґейба також розпадається, що додає додатковий шар емоційних потрясінь до його молодого життя. З наближенням розлучення Ґейб знаходить розраду у своїх квітучих стосунках з Розмарі та шукає відповіді на численні питання, що кружляють у його голові.


У міру того, як розгортається історія, розуміння Гейбом любові поглиблюється, і він засвоює цінні уроки про жертовність, прощення і важливість плекання людей, які дійсно мають значення в нашому житті. Під час своєї подорожі Гейб і Розмарі відкривають для себе, що кохання - це не завжди романтика, а й глибокий зв'язок, який формує те, ким ми є насправді.


"Маленький Манхеттен" - це чарівна і близька історія, яка передає невинність і вразливість юності, а також демонструє неповторний шарм Нью-Йорка. Це щире дослідження складнощів і краси першого кохання, що нагадує глядачам про хвилювання і чисту радість, які воно може принести, навіть посеред життєвої невизначеності.
Показати все

Режисери:

Марк Левін
Марк Левін Mark Levin 55 років

Актори:

Джош Хатчерсон
Джош Хатчерсон Гейб 31 рік
Чарлі Рей
Чарлі Рей Розмарин 32 роки
Бредлі Вітфорд
Бредлі Вітфорд Адам 64 роки
Синтія Ніксон
Синтія Ніксон Леслі 58 років
Віллі Гарсон
Віллі Гарсон Ральф 57 років
Дж. Кайл Манзай
Дж. Кайл Манзай Майстер Коулз
Джош Пейс
Джош Пейс Ронні 59 років
Джон Доссетт
Джон Доссетт Міккі Телеско 66 років
Талія Бальзам
Талія Бальзам Джекі Телеско 65 років
Тоньє Патано
Тоньє Патано Пташка 62 роки
Коннор Хатчерсон
Коннор Хатчерсон Хлопчик, якого кидає 28 років
Майк Чатурантабут
Майк Чатурантабут себе 49 років
Тімоті Адамс
Тімоті Адамс Телевізійний ковбой 56 років
Джесс Вейкслер
Джесс Вейкслер Телевізійна пастушка 43 роки
Келвін Браун
Келвін Браун Старий на вулиці 88 років
Показати всіх