1. Головна
  2. Фільми
  3. Молоді серця
Фільм 'Молоді серця' постер
5.7
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 3.5
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 40 хв
Дата релізу:
22 Березня 2013
Рейтинг:
13+

Молоді серця

Love and Honor
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Молоді серця" - зворушлива романтична драма, дія якої розгортається в розпал війни у В'єтнамі. Історія розповідає про двох найкращих друзів, Міккі та Далтона, які разом служать в армії. Коли Далтон отримує нищівного листа від своєї дівчини Джейн, яка розлюбила його і пішла далі, він сповнений рішучості повернути її. Міккі, спочатку неохоче, погоджується допомогти Далтону в його місії.


Вони розробляють план, як піти в самоволку на кілька днів і поїхати до Мічигану, де Джейн навчається в університеті Енн-Арбор. Дорогою вони знайомляться з Кендіс, енергійною та вільнодумною хіпі, яка вчить їх любові та антивоєнному рухові.


Наближаючись до університету, Міккі починає ставити під сумнів власні переконання щодо війни та своєї ролі в ній. Він закохується в Кендіс, але розривається між своїми зростаючими почуттями та вірністю другові. Тим часом Далтон поглинений своєю місією повернути Джейн, намагаючись зрозуміти, як вона змінила свою точку зору.


У своєму прагненні до кохання двоє друзів стикаються з суворими реаліями війни, стаючи свідками протестів і насильства в університетському містечку. Їхній досвід відкриває їм очі на ширші проблеми, змушуючи поставити під сумнів власні цінності та мету війни, в якій вони беруть участь.


Минають дні, спроби Далтона відновити стосунки з Джейн виявляються марними, і він змушений зіткнутися з суворою правдою про те, що іноді кохання неможливо повернути. Міккі, з іншого боку, розуміє, що його зв'язок з Кендіс сильніший, ніж він очікував, і починає бачити для себе інше майбутнє.


У кульмінаційний момент Далтон вирішує повернутися до армії, тоді як Міккі обирає інший шлях і залишається з Кендіс. Фільм завершується тим, що Міккі і Кендіс стоять разом у морі протестувальників, символізуючи їхню відданість коханню і віру в кращий світ.


"Молоді серця" - це пронизливе дослідження любові, дружби та перетворюючої сили буремних часів, у які ми живемо. Завдяки переконливим персонажам та емоційно насиченому сюжету, фільм порушує важливі питання про війну, вірність та прагнення до щастя.
Показати все

Режисери:

Денні Муні
Денні Муні Danny Mooney 39 років

Актори:

Ліам Хемсворт
Ліам Хемсворт Міккі Райт 34 роки
Остін Стоуелл
Остін Стоуелл Далтон Столяр 39 років
Тереза ​​Палмер
Тереза ​​Палмер Кендіс 38 років
Еймі Тігарден
Еймі Тігарден Ялівець / Джейн 34 роки
Крістофер Лоуелл
Крістофер Лоуелл Петро 39 років
Вятт Рассел
Вятт Рассел Тофер 37 років
Макс Адлер
Макс Адлер Опіки 38 років
Кріс Ньюман
Кріс Ньюман LT Джонсон
Показати всіх