1. Головна
  2. Фільми
  3. Любовний еліксир № 9 / Любовний напій №9
Фільм 'Любовний еліксир № 9 / Любовний напій №9' постер
5.7
Збережено Зберегти
2
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
6 голосів
Оцінка 4.3
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 32 хв
Дата релізу:
13 Листопада 1992
Рейтинг:
13+

Любовний еліксир № 9 / Любовний напій №9

Love Potion No. 9
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Любовний еліксир № 9" - романтична комедія, яка розповідає про двох соціально незграбних науковців, Пола та Діану, чиї життя кардинально змінюються, коли вони натрапляють на невловиме приворотне зілля. Розчаровані відсутністю успіху в особистому житті, дует вирішує випробувати силу зілля на собі, сподіваючись знайти справжнє кохання.

На їхнє здивування, зілля діє як за помахом чарівної палички, миттєво привертаючи увагу представників протилежної статі. Пол і Діана опиняються у вихорі романтичних зустрічей. Однак незабаром вони розуміють, що дія зілля є тимчасовою і призводить лише до поверхневих стосунків.

Пробираючись крізь хаотичні і часто кумедні ситуації, спричинені новоявленою популярністю, Пол і Діана починають сумніватися у справжності своїх любовних зв'язків. Вони починають сумніватися, чи знайдуть вони коли-небудь справжнє кохання, не засноване на вигадці.

По дорозі вони зустрічають різних персонажів, які також спробували любовне зілля, кожен з яких має свій власний унікальний досвід і результати. Завдяки цим зустрічам Пол і Діана отримують уявлення про власні бажання та обмеження своїх творінь.

У міру того, як їхні пригоди продовжуються, зв'язок Пола і Діани міцнішає, і вони відкривають для себе, що любов не може бути виготовлена штучно. Вони дізнаються, що справжнє кохання вимагає автентичності, вразливості та справжнього зв'язку між двома людьми.

У зворушливому повороті Пол і Діана усвідомлюють, що їм від самого початку судилося бути разом. Вони відмовляються від приворотного зілля і приймають непередбачувану природу кохання. З новознайденою впевненістю та самоприйняттям вони розпочинають справжні стосунки, вільні від штучних ефектів зілля.

"Любовний еліксир № 9" - це чудова романтична комедія, яка досліджує складнощі кохання, важливість бути вірним собі та силу справжніх стосунків. Вона нагадує нам, що кохання не може бути примусовим чи штучно створеним, а є прекрасною і часом непередбачуваною подорожжю.
Показати все

Режисери:

Дейл Лаунер
Дейл Лаунер Dale Launer

Актори:

Сандра Баллок
Сандра Баллок Даян Ферроу 59 років
Тейт Донован
Тейт Донован Пол Метьюз 60 років
Енн Бенкрофт
Енн Бенкрофт Мадам Рут 73 роки
Блейк Кларк
Блейк Кларк мотоциклетний поліцейський 78 років
Ребекка Стааб
Ребекка Стааб Шеріл 62 роки
Мері Мара
Мері Мара Маріса 61 рік
Дейл Мідкіфф
Дейл Мідкіфф Гері 64 роки
Гілларі Б. Сміт
Гілларі Б. Сміт Саллі 67 років
Ділан Бейкер
Ділан Бейкер Принц Джеффрі 64 роки
Адріан Пол
Адріан Пол Енріко Паццолі 65 років
Рік Райц
Рік Райц Дейв 68 років
Джордан Бейкер
Джордан Бейкер Джоанна 65 років
Ken Strong
Ken Strong Дік Вебстер
Гері Воткінс
Гері Воткінс Агент секретної служби
Показати всіх