1. Головна
  2. Фільми
  3. Пеле: Народження легенди
Фільм 'Пеле: Народження легенди' постер
7.1
Збережено Зберегти
5
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
16 голосів
Оцінка 4.8
Ваш голос уже врахований!
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 47 хв
Дата релізу:
6 Травня 2016
Рейтинг:
13+

Пеле: Народження легенди

Pelé: Birth of a Legend
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Пеле: Народження легенди" - біографічна спортивна драма, події якої розгортаються в Бразилії в 1950-1960-х роках. Фільм розповідає про надзвичайну подорож хлопчика на ім'я Пеле, який виріс у злиднях, але мав вроджений талант до футболу. Натхненний своїм батьком і мотивований любов'ю до гри, Пеле долає численні перешкоди і стикається з суспільними упередженнями, щоб здійснити свою мрію - стати професійним футболістом.

У той час як Пеле долає труднощі свого бідного виховання в місті Бауру, його рішучість привертає увагу місцевого тренера, який розпізнає його потенціал. Під керівництвом тренера Пеле відточує свої навички та демонструє неабиякий талант на полі, вражаючи глядачів швидкістю, спритністю та бездоганним контролем м'яча.

Талант Пеле привертає увагу відомого бразильського футбольного клубу "Сантос", і незабаром його запрошують до своєї команди. Незважаючи на скептичне ставлення з боку товаришів по команді через юний вік і брак досвіду, Пеле швидко перемагає своїх недоброзичливців завдяки вмінню забивати ефектні голи, приводячи "Сантос" до перемоги за перемогою.

У фільмі показано, як зростає репутація Пеле, як він стає зіркою світового масштабу. Кульмінацією оповіді стає Чемпіонат світу з футболу 1958 року, де 17-річний Пеле стає наймолодшим гравцем, який коли-небудь брав участь у турнірі. Під тиском обов'язку представляти свою країну Пеле розкриває весь свій потенціал, стаючи рушійною силою, яка приводить Бразилію до першої в історії перемоги на чемпіонаті світу.

"Пеле: Народження легенди" не лише фіксує надзвичайні спортивні досягнення одного з найвидатніших футболістів усіх часів, а й віддає шану силі наполегливості, рішучості та прагненню до мрії. Фільм оспівує непохитний дух юнака, який переміг всупереч усьому, надихаючи наступні покоління своєю неперевершеною майстерністю, грацією та харизмою на футбольному полі".
Показати все

Режисери:

Джефф Зімбаліст
Джефф Зімбаліст Jeff Zimbalist 45 років
Показати всіх

Актори:

Леонардо Ліма Карвальо
Леонардо Ліма Карвальо Молодший Пеле
Сеу Хорхе
Сеу Хорхе Дондіньо 54 роки
Мілтон Гонсалвес
Мілтон Гонсалвес Вальдемар де Бріто 88 років
Сет Майклз
Сет Майклз Маріо
Вінсент Д'Онофріо
Вінсент Д'Онофріо Феола 64 роки
Андре Маттос
Андре Маттос Тренер клубу «Сантос». 62 роки
Маріана Нуньєс
Маріана Нуньєс Селеста Арантес 43 роки
Філ Мілер
Філ Мілер Оповідач (голос)
Рафаель Енрікес
Рафаель Енрікес Юрій (14 років)
Феліпе Сімас
Феліпе Сімас Гаррінча 31 рік
Адріано Арагон
Адріано Арагон French Announcer (голос)
Ерік Белл мл.
Ерік Белл мл. Zoca (голос)
Дієго Бонета
Дієго Бонета Хосе 33 роки
Джон Коттерілл
Джон Коттерілл Британський коментатор
Показати всіх