1. Головна
  2. Фільми
  3. Прелюдія до поцілунку
Фільм 'Прелюдія до поцілунку' постер
5.6
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 45 хв
Дата релізу:
10 Липня 1992
Рейтинг:
13+

Прелюдія до поцілунку

Prelude to a Kiss
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Прелюдія до поцілунку" - зворушлива романтична комедія-драма, яка розповідає красиву і пронизливу історію Пітера і Ріти, двох молодих незнайомців, які зустрічаються на веселій вечірці і шалено закохуються. Їхній бурхливий роман завершується чарівним весіллям, де несподіваний поворот долі назавжди змінює їхні життя. У день весілля літній чоловік, який, здається, має містичну ауру, просить поцілунку у почервонілої нареченої. Коли вони з'єднуються губами, відбувається фантастична трансформація, в результаті якої душа чоловіка потрапляє в тіло Рити, а душа Рити опиняється в пастці в немічному тілі старого.

Намагаючись зрозуміти незрозумілу підміну тіл, Петро мусить змиритися з тим, що його кохана Рита вже не та жінка, з якою він одружився. Тим часом старий чоловік, який тепер перебуває в тілі Рити, насолоджується новою молодістю та життєвою силою. Наляканий Пітер вирішує прийняти цю незвичну ситуацію і намагається налагодити стосунки, сподіваючись знайти спосіб повернути все назад і повернути своє справжнє кохання.

Пітер намагається впоратися зі своїми емоціями, страхами та сумнівами, відчайдушно шукаючи рішення, як повернути Риту. Водночас старий, на якого перетворилася Рита, починає відчувати життя заново, насолоджуючись простими радощами і вперше відкриваючи для себе справжнє кохання. Однак їхнє крихке щастя опиняється під загрозою, коли на сцені з'являється дружина старого, переодягнена у свого чоловіка, що ще більше ускладнює ситуацію.

У несамовитій кульмінації Пітер розуміє, що ключ до порятунку їхніх стосунків лежить не в тому, щоб вимкнути перемикач тіл, а в тому, щоб навчитися кохати Риту, незважаючи на її зовнішність. З глибокою рішучістю і непохитною любов'ю він бореться за те, щоб повернути справжню сутність жінки, яку він обожнює, нагадуючи їй про їхній глибокий зв'язок і силу їхнього кохання.

"Прелюдія до поцілунку" запрошує глядачів на емоційні американські гірки, досліджуючи теми кохання, прийняття та глибокого впливу, який несподівані обставини можуть мати на стосунки. Завдяки своїм симпатичним персонажам і щирій історії цей фільм нагадує нам, що справжнє кохання виходить за рамки зовнішності і що саме сила душі дійсно має значення".
Показати все

Режисери:

Норман Рене
Норман Рене Norman René
Мері А. Келлі
Мері А. Келлі Mary A. Kelly
Показати всіх

Актори:

Мег Раян
Мег Раян Рита Бойл 62 роки
Алек Болдуін
Алек Болдуін Пітер Хоскінс 66 років
Нед Бітті
Нед Бітті Доктор Бойл 83 роки
Кеті Бейтс
Кеті Бейтс Лія Блієр 75 років
Патті Дюк
Патті Дюк Місіс Бойл 69 років
Річард Ріле
Річард Ріле Джеррі Блієр 76 років
Стенлі Туччі
Стенлі Туччі Тейлор 63 роки
Сідні Вокер
Сідні Вокер Стара людина 73 роки
Роккі Керролл
Роккі Керролл Том 60 років
Дебра Монк
Дебра Монк Тітка Дороті 75 років
Рей Гілл
Рей Гілл дядько Фред 42 роки
Уорд Орман
Уорд Орман Міністр
Енні Голден
Енні Голден Тін Маркет Музикант 72 роки
Френк Карілло
Френк Карілло Тін Маркет Музикант
Саллі Мерфі
Саллі Мерфі Bridesmaid #1 61 рік
Саллі Річардсон-Вітфілд
Саллі Річардсон-Вітфілд Bridesmaid #2 56 років
Показати всіх