1. Головна
  2. Фільми
  3. Квіґлі в Австралії
Фільм 'Квіґлі в Австралії' постер
6.9
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
1 голос
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 59 хв
Дата релізу:
17 Жовтня 1990
Рейтинг:
13+

Квіґлі в Австралії

Quigley Down Under
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У фільмі 1990 року "Квіґлі в Австралії" американський снайпер Метью Квіґлі вирушає до суворої австралійської глибинки, відгукнувшись на оголошення про пошук стрільця. Прибувши на місце, Квіґлі виявляє, що робота, на яку його найняли, зовсім не така, як він очікував. Він дізнається, що його роботодавець, Еліот Марстон, хоче, щоб він використовував свої виняткові стрілецькі навички для вбивства аборигенів з великої відстані.

Обурений расистськими та жорстокими намірами Марстона, Квіґлі відмовляється виконувати завдання, що призводить до конфронтації між двома чоловіками. В результаті Квіґлі опиняється в безкрайній пустелі, маючи в союзниках лише жінку-аборигенку на ім'я Кора. Разом вони вирушають у небезпечну подорож, щоб вирватися з пазурів Марстона і захистити аборигенів, яким загрожують його злісні плани.

Під час своєї пригоди Квіґлі та Кора стикаються з різними перешкодами, включаючи ворожі сутички з найманими стрільцями Марстона. Однак неперевершена стрілецька майстерність Квіґлі та глибокі знання Кори дозволяють їм перехитрити своїх переслідувачів і зорієнтуватися на підступній місцевості. Виконуючи свою місію, Квіґлі зближується з Корою і починає поважати аборигенів та їхню культуру.

Коли наближається фінальна сутичка між Квіґлі та Марстоном, колишній снайпер повинен використати свої навички не лише для того, щоб перемогти ворога, а й для того, щоб відстояти справедливість і захистити тих, хто не може захистити себе сам. Своїми діями Квіґлі стає несподіваним героєм, який кидає виклик упередженням і бореться за те, що є правильним, незважаючи на труднощі.

"Квіґлі в Австралії" - це захоплива вестерн-пригода, яка досліджує теми моралі, культурного взаєморозуміння та здатності однієї людини змінити хід історії.
Показати все

Режисери:

Показати всіх

Актори:

Том Селлек
Том Селлек Метью Квіглі 79 років
Лаура Сан Джакомо
Лаура Сан Джакомо Божевільна Кора 61 рік
Алан Рікман
Алан Рікман Елліот Марстон 69 років
Кріс Хейвуд
Кріс Хейвуд Майор Ешлі-Пітт 75 років
Рон Хедрік
Рон Хедрік Грімельман 90 років
Тоні Боннер
Тоні Боннер Dobkin 80 років
Джером Елерс
Джером Елерс Куган 55 років
Роджер Ворд
Роджер Ворд Брофі 86 років
Бен Мендельсон
Бен Мендельсон О'Флінн 55 років
Стів Додд
Стів Додд Кункурра 86 років
Карен Девітт
Карен Девітт Слаттерн
Кайлі Фостер
Кайлі Фостер Слаттерн 63 роки
Вільям Заппа
Вільям Заппа Рейлі 75 років
Джонатан Світ
Джонатан Світ Сержант Томас 71 рік
Майкл Карман
Майкл Карман Дезертир
Показати всіх