1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Теркель і халепа
Мультфільм 'Теркель і халепа' постер
7.1
Збережено Зберегти
9
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
14 голосів
Оцінка 4.1
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 17 хв
Дата релізу:
2 Квітня 2004
Рейтинг:
18+

Теркель і халепа

Terkel i Knibe
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Теркель і халепа" - це анімаційний фільм, що розповідає історію Теркеля, звичайного хлопчика з незвичайним життям. Теркель - соціально незграбний шестикласник, над яким постійно знущаються однокласники і якого не розуміє його неблагополучна родина. Щоб втекти від жалюгідної реальності, він вигадує уявне альтер-его, яке допомагає йому впоратися з викликами, що постають перед ним.

Коли до школи Теркеля вступають двоє нових учнів, чарівна і популярна Доріс та бунтівний Фредді, його життя набуває несподіваного повороту. Переживаючи злети і падіння дружби та першого кохання, Теркель заплутується в павутинні темних таємниць і жахливих подій. Колись безневинна і безтурботна атмосфера світу Теркеля швидко перетворюється на кошмарну реальність.

Коли життя Теркеля починає розгортатися, він розуміє, що повинен протистояти своїм страхам і протистояти кривдникам і демонам зі свого минулого. З допомогою своїх новоспечених друзів Теркель вирушає у захопливу і напружену подорож, щоб зустрітися обличчям до обличчя з темрявою, яка ховається під поверхнею його, здавалося б, мирного містечка.

"Теркель і халепа" порушує теми булінгу, підліткового віку та сили дружби. Завдяки унікальному поєднанню темного гумору та пронизливої розповіді, фільм зображує боротьбу та перемоги маленького хлопчика, який вчиться знаходити свій голос та приймати своє справжнє "я" серед хаосу, що його оточує. Цей анімаційний фільм спонукає до роздумів та візуально захоплює, що знайде відгук як серед молоді, так і серед дорослої аудиторії.
Показати все

Режисери:

Стефан Фельдмарк
Стефан Фельдмарк Stefan Fjeldmark 60 років
Показати всіх

Актори:

Андерс Маттесен
Андерс Маттесен Terkel / Various (голос) 48 років
Кім Маттесен
Кім Маттесен Terkel's Mum / Johanna (голос)
Показати всіх