1. Головна
  2. Фільми
  3. Адмірал був леді
Фільм 'Адмірал був леді' постер
5.8
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 27 хв
Дата релізу:
4 Серпня 1950

Адмірал був леді

The Admiral Was a Lady
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Адмірал був леді" - романтична комедія 1950 року, дія якої відбувається під час Другої світової війни. Історія розгортається навколо молодої жінки на ім'я Еллен, яка перевдягається в чоловіка, щоб служити на флоті після того, як її покійний чоловік залишив її без гроша в кишені. Під псевдонімом "Адам" і разом зі своєю найкращою подругою Мартою, яка видає себе за її сестру, вона успішно завербується і опиняється на одному кораблі з колишнім капітаном свого покійного чоловіка, адміралом Томасом. Незважаючи на те, що спочатку їй важко адаптуватися до військового життя, Еллен незабаром завойовує повагу своїх колег-моряків завдяки своїй хоробрості та розуму.

Проводячи більше часу з адміралом Томасом, Еллен виявляє, що закохується в нього, в той час як він не здогадується про її справжню особистість. Ситуацію ще більше ускладнює те, що вродлива журналістка Дороті також закохується в альтер-его Еллен, Адама. Цей любовний трикутник додає сюжету напруженості та гумору, оскільки Еллен намагається керувати своїми почуттями, зберігаючи при цьому маскування.

Коли екіпаж відправляється на небезпечну місію, справжнє обличчя Еллен розкривається адміралу Томасу, і він шокований і розгублений. Однак, усвідомлюючи виняткові таланти і рішучість Еллен, адмірал врешті-решт прощає її і допомагає їй зберігати таємницю від решти екіпажу. Їхнє кохання розквітає, і вони планують спільне майбутнє після війни.

"Адмірал був леді" демонструє теми гендерних ролей та сили жінок у часи, коли їх часто недооцінювали. Це зворушливий і розважальний фільм, який підкреслює силу любові та стійкість людського духу перед обличчям випробувань.
Показати все

Режисери:

Сідні Салков
Сідні Салков Sidney Salkow 91 рік
Показати всіх

Актори:

Едмонд О'Браєн
Едмонд О'Браєн Джиммі Стівенс 69 років
Ванда Хендрікс
Ванда Хендрікс Джин Медісон 52 роки
Руді Валлі
Руді Валлі Пітер Петігрю 84 роки
Джонні Сендс
Джонні Сендс Едді Хофф 75 років
Стів Броді
Стів Броді Майк О'Халлоран 72 роки
Річард Ердман
Річард Ердман Олівер «Оллі» Бонеллі 93 роки
Гілларі Брук
Гілларі Брук Ширлі Педігрю 84 роки
Річард Лейн
Річард Лейн Марті Грубер 83 роки
Гаррі Оуен
Гаррі Оуен Ватсон Джонс 49 років
Фред Есслер
Фред Есслер Бенні 77 років
Показати всіх