1. Головна
  2. Фільми
  3. Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа
Фільм 'Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа' постер
6.9
Збережено Зберегти
46
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
37 голосів
Оцінка 4.3
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
5
Відгуки
Час:
2 год 23 хв
Дата релізу:
7 Грудня 2005
Рейтинг:
13+

Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа" запрошує нас у захопливу пригоду до чарівного світу Нарнії. Четверо братів і сестер, Пітер, Сьюзен, Едмунд і Люсі, евакуюються з охопленого війною Лондона під час Другої світової війни і оселяються у великому особняку професора Кірка. Досліджуючи будинок, молодша сестра Люсі натрапляє на таємничу шафу, яка слугує порталом до чарівної країни Нарнії.


Люсі знайомиться з фавном на ім'я містер Тумнус і дізнається, що Нарнія перебуває під жорстоким правлінням Білої відьми Джадіс, яка занурила країну у вічну зиму. Брати і сестри Люсі спочатку відкидають її розповідь, але врешті-решт всі вони натрапляють на дивовижне королівство. Діти швидко виявляються втягнутими в місію допомоги Аслану, мудрому і доброзичливому леву, який є справжнім правителем Нарнії і супротивником Білої Відьми.


Подорожуючи цим фантастичним світом, брати і сестри зустрічаються з тваринами, що розмовляють, міфічними істотами та стикаються з незліченними випробуваннями, які перевіряють їхню відвагу та вірність. Едмунд, спокушений обіцянками влади Білої Відьми, зраджує своїх братів і сестер і приєднується до неї. Але брати і сестри дізнаються про давнє пророцтво, яке стверджує, що два сини Адама і дві дочки Єви прийдуть до Нарнії і допоможуть Аслану зняти прокляття відьми.


За допомогою містера та місіс Бівер брати та сестри вирушають у підступну подорож, щоб дістатися табору Аслана. Дорогою вони уникають поплічників Білої Відьми та долають власні слабкості. Аслан, могутній і милосердний вождь, самовіддано жертвує собою, щоб врятувати Едмунда від гніву Білої Відьми, розкриваючи свою справжню силу і благородство.


У вирішальній битві брати і сестри разом із вірними підданими Аслана протистоять Білій Відьмі та її армії. Добро перемагає зло, коли брати і сестри, озброєні хоробрістю та єдністю, допомагають звільнити Нарнію з крижаних обіймів Відьми. Аслан воскресає і коронується як справжній король, повертаючи тепло і красу в країну.


Повертаючись до маєтку, діти натрапляють на шафу, розуміючи, що час у Нарнії та їхньому світі тече по-різному. Вони знову опиняються в будинку професора за мить після того, як уперше потрапили до шафи. Брати і сестри бережуть свої спогади про Нарнію, знаючи, що їхня надзвичайна пригода назавжди змінила їхнє життя.
Показати все

Режисери:

Ендрю Адамсон
Ендрю Адамсон Andrew Adamson 57 років
K.C. Ходенфілд
K.C. Ходенфілд K.C. Hodenfield
Дін Райт
Дін Райт Dean Wright
Марк Тейлор
Марк Тейлор Mark Taylor 47 років
Показати всіх

Актори:

Джорджі Хенлі
Джорджі Хенлі Люсі Певенсі 28 років
Скандар Кейнс
Скандар Кейнс Едмунд Певенсі 32 роки
Вільям Мозлі
Вільям Мозлі Пітер Певенсі 37 років
Анна Поплевелл
Анна Поплевелл Сьюзан Певенсі 35 років
Тільда ​​Суінтон
Тільда ​​Суінтон Біла Відьма 63 роки
Джеймс МакЕвой
Джеймс МакЕвой Містер Тумнус 45 років
Джим Бродбент
Джим Бродбент Професор Кірке 75 років
Кіран Шах
Кіран Шах Гінаррбрик 67 років
Джеймс Космо
Джеймс Космо Дід Мороз 76 років
Джуді Макінтош
Джуді Макінтош Місіс Певенсі
Елізабет Хоторн
Елізабет Хоторн Місіс МакРеді 77 років
Шейн Рангі
Шейн Рангі Генерал Отмін 55 років
Брендон Кук
Брендон Кук Хлопчик у поїзді
Кессі Кук
Кессі Кук Дівчина в поїзді
Морріс Лаптон
Морріс Лаптон Провідник поїзда
Показати всіх