1. Головна
  2. Фільми
  3. Чоловічий стриптиз
Фільм 'Чоловічий стриптиз' постер
7.2
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 4.5
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
1 год 31 хв
Дата релізу:
13 Серпня 1997
Рейтинг:
18+

Чоловічий стриптиз

The Full Monty
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У занепадаючому індустріальному містечку Шеффілд, Англія, група безробітних чоловіків відчуває себе розбитими своїми жахливими обставинами і відсутністю перспектив на роботу. Відчайдушно намагаючись звести кінці з кінцями і відновити почуття власної гідності, Газ, зухвалий і рішучий батько-одинак, придумує зухвалий план. Натхненний відвідуванням шоу на кшталт "Чіппендейлз", Ґаз пропонує їм створити власний стриптиз, але з родзинкою - вони підуть на повну, роздягнувшись повністю догола.


Набравши групу невдах, серед яких сором'язливий і огрядний Дейв, невпевнений у собі Джеральд, схильний до суїциду Ломпер і досвідчений танцюрист Хорс, вони розпочинають своє зухвале починання. Зіткнувшись із постійним скептицизмом і насмішками з боку друзів, коханих та власної невпевненості, вони проходять гумористичну та щиру подорож до самопізнання та дружби.


У той час як група долає кумедні казуси, невдалі репетиції та кумедні перешкоди, вони також стикаються з більш глибокими особистими проблемами. Газ намагається зберегти стосунки зі своїм сином Натаном і стикається із загрозою втрати опіки, якщо він не зможе платити аліменти. Дейв бореться з проблемами, пов'язаними з власним тілом і напруженим шлюбом, а Джеральд приховує від дружини своє безробіття. Ломпер бореться зі своєю сексуальністю і намагається знайти визнання, а Хорс намагається змиритися зі своїм старіючим тілом і згаслими мріями.


З наближенням дати виступу наполегливість і рішучість чоловіків піддаються випробуванню. Вони долають свої страхи, усвідомлюють свою вразливість і знаходять у собі мужність винести все це перед скептично налаштованою та різноманітною аудиторією. У кульмінаційному моменті вони доводять, що звичайні чоловіки можуть бути надзвичайними, змушуючи натовп аплодувати і святкувати їхню хоробрість.


"Чоловічий стриптиз" - це весела і зворушлива комедія, яка досліджує теми маскулінності, ідентичності, дружби та стійкості людського духу. Вона кидає виклик суспільним очікуванням і розкриває силу та вразливість кожного з нас, нагадуючи глядачам, що іноді успіх можна знайти в найнесподіваніших місцях.
Показати все

Режисери:

Пітер Каттанео
Пітер Каттанео Peter Cattaneo 60 років

Актори:

Роберт Карлайл
Роберт Карлайл Гері «Газ» Шофілд 63 роки
Марк Адді
Марк Адді Дейв Хорсфол 60 років
Вім Снейп
Вім Снейп Натан Шофілд 39 років
Стів Хьюсон
Стів Хьюсон Ломпер 60 років
Том Вілкінсон
Том Вілкінсон Джеральд Артур Купер 75 років
Пол Барбер
Пол Барбер Баррінгтон «Кінь» Мітчелл 73 роки
Гуго Шпеєр
Гуго Шпеєр Хлопець 55 років
Леслі Шарп
Леслі Шарп Жан Хорсфол 64 роки
Емілі Вуф
Емілі Вуф Менді 57 років
Дейрдра Костелло
Дейрдра Костелло Лінда Купер
Дейв Хілл
Дейв Хілл Алан 78 років
Брюс Джонс
Брюс Джонс реєстр 71 рік
Кейт Лейден
Кейт Лейден Бджола
Показати всіх