1. Головна
  2. Фільми
  3. Легенда Зорро
Фільм 'Легенда Зорро' постер
5.9
Збережено Зберегти
5
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 4.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
1
Відгуки
Країна:
Час:
2 год 9 хв
Дата релізу:
24 Жовтня 2005
Рейтинг:
13+

Легенда Зорро

The Legend of Zorro
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Легенда Зорро" - це захопливий пригодницький фільм, дія якого розгортається в Каліфорнії 1850-х років, у часи, коли регіон стояв на порозі здобуття статусу штату. Історія розгортається навколо Зорро, месника в масці, який бореться за справедливість і захищає пригноблених. Алехандро де ла Вега, альтер-его Зорро, розривається між своїм обов'язком героя та обов'язками чоловіка і батька свого маленького сина Хоакіна і дружини Олени.


У той час як Каліфорнія готується приєднатися до Сполучених Штатів, у грі беруть участь потужні сили, які прагнуть підірвати рух за створення штату і зберегти контроль над землею. Таємнича група, очолювана загадковим графом Армандом, планує саботувати процес державотворення, спричиняючи хаос і розпалюючи страх серед населення. Зорро дізнається про цю змову і вирішує зупинити графа та його поплічників.


Поки Зорро бореться з грізними ворогами, він також стикається з особистими проблемами. Його дружина Олена, втомившись від його постійних відлучок і небезпеки, на яку він наражає їхню родину, подає на розлучення. Тим часом їхній син Хоакін захоплюється Зорро і потай мріє піти слідами батька.


Розслідуючи план графа, Зорро виявляє приховану золоту копальню, яку граф має намір використати для фінансування своїх планів. Невідомо для Зорро, граф також проник у рух за державність зі своїми зловісними намірами.


З плином часу Зорро повинен захистити свою сім'ю, возз'єднатися з Оленою і врятувати Каліфорнію від потрапляння в чужі руки. "Легенда Зорро" - це захоплююча історія про героїзм, самопожертву та боротьбу за свободу, яка зіштовхує месника в масці з могутнім супротивником, зрештою розкриваючи справжню силу кохання та незламний дух легенди.
Показати все

Актори:

Антоніо Бандерас
Антоніо Бандерас Дон Алехандро де ла Вега / Зорро 63 роки
Кетрін Зета-Джонс
Кетрін Зета-Джонс Олена 54 роки
Адріан Алонсо
Адріан Алонсо Хоакін 30 років
Хуліо Оскар Мечосо
Хуліо Оскар Мечосо Фрей Феліпе 62 роки
Нік Чинлунд
Нік Чинлунд Джейкоб Макгівенс 62 роки
Руфус Сьюелл
Руфус Сьюелл Арманд 56 років
Рауль Мендес
Рауль Мендес Ferroq 49 років
Брендон Вуд
Брендон Вуд Рікардо 30 років
Майкл Емерсон
Майкл Емерсон Гарріган 69 років
Педро Армендаріс молодший
Педро Армендаріс молодший Губернатор Райлі 71 рік
Показати всіх

Зорро - всі частини дивитись онлайн українською