1. Головна
  2. Фільми
  3. Невразливий
Фільм 'Невразливий' постер
Збережено Зберегти
5
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
4 голоси
Оцінка 4.8
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
США
Час:
1 год 46 хв
Дата релізу:
22 Листопада 2000
Рейтинг:
13+

Невразливий

Unbreakable
7.3
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Невразливий" - це захопливий психологічний трилер, який розповідає про життя Девіда Данна, звичайного охоронця, який бореться з невдалим шлюбом, депресією та безнадійним відчуттям власної мети. Переживши жахливу залізничну катастрофу, яка забрала життя всіх інших пасажирів, Девід виявляє, що він єдиний, хто вижив без жодної подряпини на тілі. На диво, він поступово усвідомлює, що володіє неймовірною силою і здатністю відчувати найтемніші таємниці людей просто через дотик.

Поки Девід бореться зі своїми новознайденими здібностями, він перетинається з Елайджею Прайсом, таємничим продавцем коміксів, який страждає на рідкісне захворювання, що робить його кістки надзвичайно крихкими. Елайджа переконаний, що Девід володіє надлюдськими здібностями, і вважає його справжнім супергероєм. Девід, однак, залишається скептично налаштованим і неохоче приймає свою долю, вважаючи за краще вірити, що він звичайна людина.

Керуючись цікавістю та заохочуваний Елайджею, Девід починає досліджувати глибини своїх здібностей, випробовуючи свою силу та невразливість. Але чим глибше він занурюється, тим більше відкриває тривожну правду про своє минуле і призначення своїх здібностей. Подорож Девіда врешті-решт приводить його до зустрічі зі зловмисником, відомим як Орда, який володіє небезпечними здібностями і прагне використати слабкості Девіда.

За допомогою своєї дружини Одрі Девід повинен прийняти свою незламну натуру і врятувати життя невинних людей, перш ніж Орда спричинить хаос у світі. У вирішальній сутичці Девід повинен протистояти своїм страхам і повністю зануритися в образ супергероя, щоб захистити тих, кого він любить, і зберегти мир і порядок.

"Невразливий" - це фільм, що спонукає до роздумів і досліджує теми ідентичності, долі та прагнення до мети. Він майстерно поєднує в собі елементи таємниці, драми та напруження, змушуючи глядачів ставити під сумнів власний потенціал та справжню природу героїзму.
Показати все

Режисери:

М. Найт Шьямалан
М. Найт Шьямалан M. Night Shyamalan 53 роки
Діанна Драєр
Діанна Драєр Dianne Dreyer 67 років
Джон Раск
Джон Раск John Rusk
Показати всіх

Актори:

Брюс Вілліс
Брюс Вілліс Девід Данн 68 років
Семюел Л. Джексон
Семюел Л. Джексон Ілля Прайс 74 роки
Робін Райт
Робін Райт Одрі Данн 57 років
Спенсер Трет Кларк
Спенсер Трет Кларк Джозеф Данн 36 років
Шарлейн Вудард
Шарлейн Вудард Мати Іллі 69 років
Імон Уокер
Імон Уокер Доктор Матісон 61 рік
Леслі Стефансон
Леслі Стефансон Келлі 52 роки
Бостін Крістофер
Бостін Крістофер Клерк коміксів 48 років
Елізабет Лоуренс
Елізабет Лоуренс Шкільна медсестра 78 років
Девіс Даффілд
Девіс Даффілд Девід Данн, 20 років
Лаура Ріган
Лаура Ріган Одрі Інверсо, 20 років 46 років
Шанс Келлі
Шанс Келлі Помаранчевий костюм людини 56 років
Майкл Келлі
Майкл Келлі Лікар швидкої допомоги 54 роки
Фірдоус Бамджі
Фірдоус Бамджі Бізнесмен 57 років
Показати всіх