1. Головна
  2. Фільми
  3. Взяти живим або мертвим
Фільм 'Взяти живим або мертвим' постер
Збережено Зберегти
4
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
США
Час:
1 год 46 хв
Дата релізу:
16 Січня 1987
Рейтинг:
18+

Взяти живим або мертвим

Wanted: Dead or Alive
5.9
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Взяти живим або мертвим" - захопливий бойовик, дія якого розгортається в сучасному Лос-Анджелесі. Історія розповідає про Ніка Рендела, безстрашного колишнього оперативника ЦРУ, який став мисливцем за головами і намагається заробити на життя. Коли до міста прибуває сумнозвісний міжнародний терорист Малак Аль Рахім, його жорстокі дії змушують Ніка зіткнутися з власним переслідуваним минулим.

Малак, терорист-садист, відповідальний за численні гучні вибухи по всьому світу. ФБР, відчайдушно потребуючи допомоги, звертається до Ніка, сподіваючись, що його безпрецедентні навички та знання їхньої мети допоможуть затримати його. Як людина, керована особистими демонами, Нік погоджується допомогти, керуючись необхідністю звести старі рахунки з Малаком.

У партнерстві з детективом-новачком Денні Нік розпочинає невпинну гонитву за Малаком. Вони розплутують павутиння корупції та зради, з'ясовуючи, що за останніми діями Малака стоїть зловісний мотив.

У міру того, як переслідування посилюється, інстинкт самозбереження Ніка вмикається, що призводить до кількох напружених і вибухонебезпечних протистоянь. Межі між правоохоронними органами та самосудом розмиваються, оскільки методи Ніка стають дедалі більш неортодоксальними в його прагненні притягнути Малака до відповідальності.

Протягом усього фільму Ніка переслідують спогади про травматичний інцидент за участю Малака, що розпалює його бажання помститися. Коли правда розплутується, Нік розривається між жагою помсти і необхідністю захистити життя невинних людей.

У фінальній сутичці Нік стикається з Малаком у захоплюючій кульмінації, яка випробовує його фізичні та емоційні сили. Фільм досліджує теми справедливості, спокути і того, як далеко може зайти людина, щоб протистояти своєму минулому.

Завдяки гостросюжетним сценам, драматичній напрузі та моральним дилемам, "Взяти живим або мертвим" запрошує глядачів на американські гірки через небезпечний світ невблаганного мисливця за головами, який переслідує безжального терориста.
Показати все

Режисери:

Гері Шерман
Гері Шерман Gary Sherman 78 років

Актори:

Рутгер Хауер
Рутгер Хауер Нік Рендалл 75 років
Джин Сіммонс
Джин Сіммонс Малак Аль Рахім 74 роки
Елі Данкер
Елі Данкер Роберт Азіз 75 років
Денніс Берклі
Денніс Берклі Фарнсворт 67 років
Мел Гарріс
Мел Гарріс Террі 67 років
Х'ю Гіллін
Х'ю Гіллін Патрік Данахі 78 років
Роберт Гійом
Роберт Гійом Філмор Вокер 89 років
Джеррі Хардін
Джеррі Хардін Джон Ліптон 94 роки
Роберт Харпер
Роберт Харпер Дейв Хендерсон 68 років
Вільям Расс
Вільям Расс Денні Квінц 73 роки
Джеффрі Джозефсон
Джеффрі Джозефсон Сержант Нельсон 73 роки
Показати всіх