1. Головна
  2. Фільми
  3. Білий шквал
Фільм 'Білий шквал' постер
6.6
Збережено Зберегти
1
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
2 год 9 хв
Дата релізу:
2 Лютого 1996
Рейтинг:
13+

Білий шквал

White Squall
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Білий шквал" - захоплива драма, заснована на реальних подіях, що мали місце у 1961 році. Історія розгортається навколо харизматичного і загадкового капітана Крістофера "Шкіпера" Шелдона, який очолює групу молодих хлопців-підлітків у річній навчальній вітрильній подорожі на борту "Альбатроса". Хлопці, що походять з різних верств суспільства та мають різні характери, вирушають у цю пригоду, щоб навчитися дисципліни, командної роботи та самопізнання.

Спочатку хлопці намагаються пристосуватися до суворих правил і строгого розпорядку життя в морі. Вони знаходять розраду в дружбі та товаристві, формуючи згуртоване братство. Під час своєї подорожі вони стикаються з різними випробуваннями та негараздами, як на кораблі, так і за його межами.

Ідилічна подорож набуває несподіваного і небезпечного повороту, коли вони стикаються з лютим і підступним штормом, відомим як "білий шквал". Шалений шторм випробовує їхню стійкість і згуртованість, штовхаючи їх на межі фізичних та емоційних можливостей. Попри хаос і руйнування, вони повинні об'єднатися, щоб вижити.

По мірі того, як розгортається історія, фільм досліджує складні стосунки між хлопцями та капітаном Шелдоном. Особиста боротьба, невпевненість і приховані таємниці починають виринати на поверхню, ставлячи під сумнів їхній зв'язок і вірність. Більше того, трагічна втрата одного з них під час шторму глибоко впливає на команду, залишаючи їх спустошеними і ставлячи під сумнів їхнє призначення.

Після білого шквалу ті, хто вижив, стикаються з руйнівним розслідуванням, яке ставить під сумнів рішення і компетентність капітана Шелдона. Судові розгляди змушують хлопців зіткнутися з власним почуттям провини та звинувачення. Зрештою, вони повинні знайти в собі мужність дати правдиві свідчення, що призведе до вирішальної битви в залі суду, яка визначить долю їхнього улюбленого Шкіпера.

"Білий шквал" - це пронизлива і захоплива історія про мужність, стійкість і силу єдності. У ній досліджуються теми дружби, дорослішання та незламності духу людської душі перед лицем випробувань.
Показати все

Актори:

Джефф Бріджес
Джефф Бріджес Крістофер «Шкіпер» Шелдон 74 роки
Керолайн Гудолл
Керолайн Гудолл Доктор Еліс Шелдон 64 роки
Джон Севідж
Джон Севідж МакКрі 74 роки
Скотт Вольф
Скотт Вольф Чак Гіг 56 років
Джеремі Сісто
Джеремі Сісто Френк Бомонт 49 років
Райан Філіп
Райан Філіп Гіл Мартін 49 років
Девід Лашер
Девід Лашер Роберт Марш 52 роки
Ерік Майкл Коул
Ерік Майкл Коул Дін Престон 46 років
Джейсон Марсден
Джейсон Марсден Шей Дженнінгс 49 років
Девід Селбі
Девід Селбі Френсіс Бомонт 83 роки
Хуліо Оскар Мечосо
Хуліо Оскар Мечосо Жирар Паскаль 62 роки
Желько Іванек
Желько Іванек Сандерс 66 років
Бальтазар Гетті
Бальтазар Гетті Тод Джонстон 49 років
Ітан Ембрі
Ітан Ембрі Трейсі Лапчик 46 років
Джордан Кларк
Джордан Кларк Чарльз Гіг 73 роки
Показати всіх