1. Головна
  2. Аніме
  3. хххГолік: Сон літньої ночі / Триплексоголік
Аніме 'хххГолік: Сон літньої ночі / Триплексоголік' постер
Збережено Зберегти
1
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 4.5
Ваш голос уже врахований!
0
Відгуки
Країна:
Японія
Час:
1 година
Дата релізу:
19 Серпня 2005
Рейтинг:
13+

хххГолік: Сон літньої ночі / Триплексоголік

xxxHOLiC Movie: Manatsu no Yoru no Yume
7.2
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Триплексоголік" - анімаційний фільм-фентезі, що розповідає історію Кіміхіро Ватанукі, старшокласника, який має здатність бачити духів. Одного разу він натрапляє на таємничу крамницю під назвою "Крамниця Хітсузен", власником якої є загадковий Юко Ічіхара.


Юко пропонує Ватанукі угоду: в обмін на виконання його бажання позбавити його здатності бачити духів, він повинен працювати у неї помічником на півставки. Ватанукі неохоче погоджується, що спричиняє низку надприродних пригод.


Дія фільму розгортається впродовж спекотного літа, коли Ватанукі бачить сон, що постійно повторюється. У цьому сні він зустрічає чарівну молоду дівчину на ім'я Кохане Цуюрі, яка, здається, має з ним якийсь зв'язок. Коли сни стають дедалі яскравішими, Ватанукі сповнений рішучості розкрити правду, що стоїть за ними.


Тим часом Юко отримує таємниче запрошення до розкішного особняка, відомого як "Замок кошмарів". Вона відчуває небезпеку, що ховається всередині, і звертається за допомогою до Ватанукі, щоб дослідити маєток. Вони не знають, що їхні шляхи переплітаються з долею самої Кохане, занурюючи їх у павутиння таємниць та ілюзій.


Коли Ватанукі та його друзі мандрують казковими краєвидами Замку Кошмарів, вони стикаються з потойбічними викликами та зустрічають своєрідних персонажів. Вони повинні протистояти своїм найглибшим страхам і бажанням, щоб розгадати правду, яка стоїть за загадковими снами, і захистити Кохане від зловісної долі.


Наповнений приголомшливими візуальними ефектами, заворожливою анімацією та моторошно красивим саундтреком, "Триплексоголік" досліджує теми долі, ідентичності та взаємозв'язку мрій і реальності. Цей захопливий анімаційний фільм запрошує глядачів у захоплюючу подорож у царину надприродного, змушуючи їх замислитися над природою сновидінь і силою людських емоцій.
Показати все

Режисери:

Tsutomu Mizushima
Tsutomu Mizushima Tsutomu Mizushima 58 років
Показати всіх

Актори:

Sayaka Ohara
Sayaka Ohara Юко Ічіхара 48 років
Jun Fukuyama
Jun Fukuyama Ватанукі Кіміхіро 45 років
Kazuya Nakai
Kazuya Nakai Shizuka Doumeki 56 років
Shizuka Itoh
Shizuka Itoh Himawari Kunogi 43 роки
Mika Kikuchi
Mika Kikuchi Мокона 39 років
Hisayo Mochizuki
Hisayo Mochizuki Моро 45 років
Miyu Irino
Miyu Irino Сяоран 35 років
Kazuko Kojima
Kazuko Kojima Мару
Показати всіх