1. Головна
  2. Серіали
  3. Спартак: Боги арени сезон 1
Серіал 'Спартак: Боги арени' постер
Збережено Зберегти
22
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
5 голосів
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
США
Студія:
Netflix
Час:
5 год 31 хв
Дата релізу:
27 Березня 2011

Спартак: Боги арени

Spartacus: Gods of the Arena
8.5
94%
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Спартак: Боги арени" - це захопливий приквел до оригінальної серії "Спартак", дія якого розгортається до появи головного героя, Спартака. Історія розповідає про становлення Ганніка, першого гладіатора-чемпіона дому Батіата. Серіал заглиблюється у підступний і жорстокий світ Стародавнього Риму, де влада і виживання - це все.

Історія починається з того, як Батіат, амбітний власник лудусу, прагне підвищити свій статус у римській ієрархії. Сповнений рішучості забезпечити собі місце серед еліти, він прагне стати найкращим ланістом (тренером гладіаторів). За допомогою своєї хитрої дружини Лукреції Батіат вирішує досягти своєї мети, представляючи на іграх найкращих гладіаторів.

У лудусі Ганнік постає харизматичним і безстрашним воїном, чиї навички привертають увагу римської еліти. Однак Ганнік - складна постать з особистими демонами, які загрожують підірвати його потенційний успіх. Незважаючи на свої вади, Ганнік стає улюбленим гладіатором, якого обожнюють маси.

Маніпулюючи політикою лудусу, Батіат стикається з ланістами-суперниками та підступними римськими чиновниками, які борються за владу та вплив. Історія також досліджує складні стосунки між гладіаторами, включаючи їхню дружбу, суперництво та вірність.

Поряд з політичними інтригами, серіал заглиблюється в особисте життя персонажів. Лукреція та Батіат керують власними бурхливими стосунками, вступаючи у позашлюбні зв'язки. Їхні вчинки мають далекосяжні наслідки, впливаючи на життя тих, хто їх оточує.

Протягом сезону глядачі стають свідками розвитку таких культових персонажів, як Еномай, який згодом стане відомим як Вчитель, та хитрий Ашур. Утворюються нові альянси та випробовуються старі, що призводить до зрад та неочікуваних наслідків.

Завдяки захоплюючій сюжетній лінії, напруженим екшн-сценам та провокаційним темам, "Спартак: Боги арени" занурює глядачів у захопливий світ влади, амбіцій та виживання. Цей серіал-приквел створює підґрунтя для епічної історії, яка розгортається в наступних сезонах "Спартака".
Показати все

Сезон 1 – Всі серії, дата виходу

01
Минулі злочини
27 Березня 2011
02
Місіо
3 Квітня 2011
03
Paterfamilias
10 Квітня 2011
04
Під маскою
17 Квітня 2011
05
розрахунок
24 Квітня 2011
06
Гіркий кінець
1 Травня 2011