1. Головна
  2. Серіали
  3. Пісочний чоловік сезон 1
Серіал 'Пісочний чоловік' постер
7.7
Збережено Зберегти
119
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
78 голосів
Оцінка 4.6
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
6
Відгуки
Країна:
Студія:
Netflix
Час:
45 хв.
Дата релізу:
5 Серпня 2022
Рейтинг:
18+

Пісочний чоловік

The Sandman
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні

Існує ще один світ, який чекає на всіх нас, коли ми заплющуємо очі й спимо — місце під назвою Сновидіння, де Пісочна людина, Володар снів (Том Старрідж), дає форму всім нашим найглибшим страхам і фантазіям. Але коли Дріма несподівано схоплюють і тримають у полоні протягом століття, його відсутність починає серію подій, які назавжди змінять світ снів і реальність. Щоб відновити порядок, Дрім повинен мандрувати різними світами та часовими шкалами, щоб виправити помилки, які він припустився протягом свого величезного існування, повертаючись до старих друзів і ворогів і зустрічаючи нових сутностей — як космічних, так і людей.

Показати все

Режисери:

Ніл Грігсон
Ніл Грігсон Neil Grigson
Ян Маркевич
Ян Маркевич Ian Markiewicz
Дейв МакКін
Дейв МакКін Dave McKean 60 років
Показати всіх

Актори:

Том Старрідж
Том Старрідж Морфей / Сон 38 років
Бойд Холбрук
Бойд Холбрук Коринфський 42 роки
Паттон Освальт
Паттон Освальт Метью Ворон (озвучка) 55 років
Показати всіх

Сезон 1 – Всі серії, дата виходу

01
Сон праведника
5 Серпня 2022
02
Недосконалі господарі
5 Серпня 2022
03
Мрій про мене
5 Серпня 2022
04
Надія в пеклі
5 Серпня 2022
05
Серія 5
5 Серпня 2022
06
Шелест її крил
5 Серпня 2022
07
Ляльковий будинок
5 Серпня 2022
08
Фальшива сім’я
5 Серпня 2022
09
Колекціонери
5 Серпня 2022
10
Загублені серця
5 Серпня 2022
11
Серія 11
19 Серпня 2022

Топ-7 причин подивитися серіал «Пісочна людина»

Це сюрприз середини літа, адаптація культового коміксів «Пісочна людина» (англ. "Sandman"), яку вважають непридатною, але чия адаптація є крутою, і яка дозволяє тисячам людей відкрити для себе особливий і дивний всесвіт майстра снів. Ми даємо вам кілька причин подивитися серіал, щоб захистити вас від спойлерів.

1. Тому що загалом він відповідає коміксам Стосовно «Пісочної людини» іноді відбуваються досить дивні зміни в трактуванні персонажів і сценарії, але основні лінії перших томів більш-менш дотримані, і всесвіт також, що є хорошим знаком.

2. Наявні зміни в порівнянні з коміксами Обов’язково будуть відмінності, які походять від того факту, що комікси досить різняться із серіалом, і часом їх важко зв’язати, ритм, який було б важко передати на екран, якби ми його ретельно дотримувалися, а це означає, що зміни досить добре продумані.

3. Якісна робота З технічної сторони тепер це був аспект, який міг бути дуже страшним, у тому сенсі, що комікси сповнені персонажів і різних всесвітів (пекло, пустеля, античність, невеликий клаптик менестреля), для розміщення яких потрібні значні фінансові кошти. Але ми повинні визнати, що це досить вірно, і навіть якщо деякі спецефекти трохи дешеві, це залишається цілком почесним.

4. Топовий акторський склад Тут також був великий переляк, але треба визнати, що там усі досить переконливі та добре справляються. Том Старрідж виконує роль Морфея, не виявляючи жодних емоцій і особливо відзначивши Бойда Холбрука, який робить коринфянина таким же незграбним, як і привабливим, не кажучи вже про голос Паттона Освальта, який дублює цього доброго старого Метью.

5. Візуально багатообіцяючий Наприклад, ґрунтуючись на серіалі «Відьмак», ми можемо сказати, що з точки зору спецефектів перший сезон був трохи огидним, але, побачивши його успіх, Netflix вирішив влити більше грошей у 2 сезон. Дотримуючись цієї тенденції, якщо «Пісочна людина» спрацює що ж, протягом першого сезону ми можемо сподіватися, що сезон 2 вийде з більшою кількістю ресурсів, що сподобається багатьом людям.

6. Тому що це може викликати у багатьох людей бажання читати комікси Якщо серіал познайомить з коміксами навіть десятьох людей, то він вже буде успішним. З іншого боку, краще попередити вас, що це не обов’язково дуже легко читати, і іноді буває важко дізнатися, чи є «загальна історія», але необхідно перейти в кінець подорожі, для відображення повної картини.

7. Тому що автор коміксів Ніл Гейман брав активну участь в адаптації Коли адаптація невдалася, ми, як правило, шкодуємо автора оригінального твору, тому що він не заслужив стільки лайна на свою роботу. Але коли він активно бере участь в адаптації, ми можемо принаймні сказати, що він несе відповідальність за прийняті рішення, що явно відбувається з Sandman , і ненависники не можуть сказати багато, оскільки все вирішив сам автор.

Показати все