1. Головна
  2. WWE (World Wrestling Entertainment)
selection background

WWE (World Wrestling Entertainment)

Франшиза WWE (World Wrestling Entertainment) - це глобальна компанія спортивних розваг, яка розважає глядачів протягом десятиліть. Франшиза відома своїми шоу з професійного рестлінгу, які поєднують в собі атлетизм, розповідь та видовище. WWE продюсує різноманітні прямі трансляції, в тому числі флагманські шоу "Raw" та "SmackDown", які транслюються по телебаченню у понад 150 країнах і охоплюють мільйони глядачів по всьому світу. Франшиза також включає в себе список різноманітних і харизматичних виконавців, серед яких Джон Сена, Роман Рейнс, Беккі Лінч і Шарлотта Флер.

Цікаві факти про "WWE (World Wrestling Entertainment)" франшиза:

1. WWE була заснована в 1952 році як Capitol Wrestling Corporation, і з тих пір перетворилася на багатомільярдний глобальний розважальний бренд.


2. Франшиза має віддану та пристрасну фан-базу, з мільйонами фанатів по всьому світу, які налаштовуються на перегляд її шоу та подій.


3. WWE був піонером у використанні соціальних мереж та цифрових платформ для взаємодії з фанатами та просування свого бренду. Франшиза має понад 15 мільйонів підписників у Twitter та понад 60 мільйонів підписників у Facebook.


4. Франшиза має сильну присутність у світі мерчандайзингу з широким асортиментом продукції, включаючи фігурки, одяг та аксесуари, які продаються у понад 100 країнах світу.


5. WWE є лідером у розвитку жіночого рестлінгу, у франшизі представлений різноманітний і талановитий склад жінок-виконавиць, які відіграли важливу роль у зростанні та розвитку франшизи WWE.


6. Франшиза має унікальну бізнес-модель, в якій WWE володіє та контролює всі аспекти свого контенту, включаючи виробництво, дистрибуцію та ліцензування своїх шоу та заходів.


7. WWE має високі фінансові показники: у 2021 році дохід франшизи склав 1,1 мільярда доларів, порівняно з 974 мільйонами доларів у 2020 році.


8. Франшиза має диверсифікований потік доходів, причому WWE отримує дохід з різних джерел, включаючи медіаправа, прямі трансляції, споживчі товари та цифрові медіа.


9. WWE має сильну ідентичність бренду, франшиза визнана потужною та впливовою франшизою спортивних розваг.


10. Франшиза має багату історію та традиції, WWE є домом для деяких з найбільш знакових та пам'ятних моментів в історії професійного рестлінгу.

Актори

Актори:

Крістіан Бригам
Крістіан Бригам Кармело Хейс 29 років
Двейн Джонсон
Двейн Джонсон Скеля 52 роки
Shinsuke Nakamura
Shinsuke Nakamura Shinsuke Nakamura 44 роки
Ілля Рукобер
Ілля Рукобер Ілля Драгунов 30 років
Пол Майкл Левеск
Пол Майкл Левеск Потрійний H 54 роки
Бронсон Рехштайнер
Бронсон Рехштайнер Брон Брейкер 26 років
Гробар
Гробар Гробар 59 років
Майкл Хікенботтом
Майкл Хікенботтом Шон Майклз (спеціальний запрошений рефері) 58 років
Ноам Дар
Ноам Дар Ноам Дар 30 років
Колбі Лопес
Колбі Лопес Сет Роллінз 38 років
Ротонда Віндхем
Ротонда Віндхем Брей Вятт 36 років
Шон Рікер
Шон Рікер Л. А. Найт 41 рік
Джессіка Войнілко
Джессіка Войнілко Тіффані Стреттон 25 років
Тревор Манн
Тревор Манн Рикошет 35 років
Джон Губер
Джон Губер Люк Харпер 41 рік
Метрік Белтон
Метрік Белтон Трік Вільямс 30 років
Показати всіх