1. Головна
  2. Серіали
  3. У дев'ятому номері сезон 1
Серіал 'У дев'ятому номері' постер
8.5
Збережено Зберегти
9
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
16 голосів
Оцінка 4.7
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
2
Відгуки
Студія:
BBC Two
Час:
30 хв
Дата релізу:
6 Лютого 2014
Статус:
Завершений
Рейтинг:
18+

У дев'ятому номері

Inside No. 9
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"У дев'ятому номері" - це похмуро-комедійний серіал-антологія, який заглиблюється в життя різних персонажів, пов'язаних між собою спільним місцем дії - іншою адресою № 9 у кожному епізоді.


У першій серії група друзів збирається на вечір покеру, який швидко виходить з-під контролю, коли розкриваються таємниці. Ця тривожна історія досліджує глибини людської жадібності та бажань.


Далі пара виявляє потаємну кімнату в своєму новому будинку, що призводить до моторошної зустрічі з таємничим старим і шокуючого одкровення про темну історію будинку.


У третьому епізоді ексцентрична жінка втягується в небезпечну гру в кішки-мишки, коли отримує телефонний дзвінок від нібито кілера, який погрожує її вбити. Поки вона намагається з'ясувати правду, параноя і напруга загострюються до моторошної кульмінації.


Наступний епізод розповідає про групу волонтерів, які розпочинають благодійну акцію в місцевій художній галереї. Однак їхні добрі наміри приймають жахливий оборот, коли вони опиняються в пастці всередині галереї, де їх оточує зловмисна присутність.


У п'ятій серії стосунки молодої пари піддаються випробуванню, коли їм обом пропонують шанс заволодіти безцінним артефактом. Коли жадібність та егоїзм подружжя беруть гору, їхні дії мають непередбачувані наслідки, які призводять до шокуючого висновку.


Фінальний епізод відбувається у спальному потязі, де група незнайомців опиняється у владі божевільного провідника. Напруга зростає, а таємниці розкриваються, і пасажири мусять об'єднатися, щоб пережити цю кошмарну подорож.


Кожен окремий епізод "У дев'ятому номері" сплітає переконливу і непередбачувану оповідь, демонструючи темні та покручені сторони людської натури в межах адреси № 9.
Показати все

Актори:

Ріс Ширсміт
Ріс Ширсміт різноманітні 54 роки
Стів Пембертон
Стів Пембертон різноманітні 56 років
Показати всіх

Сезон 1 – Всі серії, дата виходу

01
Серія 1
5 Лютого 2014
02
Серія 2
12 Лютого 2014
03
Серія 3
19 Лютого 2014
04
Серія 4
26 Лютого 2014
05
Серія 5
5 Березня 2014
06
Серія 6
12 Березня 2014