1. Головна
  2. Аніме
  3. Афросамурай
Аніме 'Афросамурай' постер
7.6
Збережено Зберегти
9
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
8 голосів
Оцінка 4.6
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
26 хв
Дата релізу:
4 Січня 2007

Афросамурай

Afro Samurai
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Афросамурай" - це захопливий і гостросюжетний анімаційний фільм, дія якого розгортається в похмурому майбутньому, де існують воїни-самураї та кібернетичні вдосконалення. Історія розгортається навколо воїна-одинака на ім'я Афро, який прагне помститися за жорстоке вбивство свого батька. Афро володіє священною пов'язкою "Номер 1", яка надає величезну силу своєму власникові і є жаданою для воїнів, які прагнуть до безмежної сили.

Як власник цього цінного артефакту, Афро стає мішенню для численних ворогів, серед яких лиходій Справедливість і група грізних убивць, відомих як Порожня Сімка. Вирішивши помститися за смерть батька, Афро вирушає в безжальну і криваву подорож, де він бореться з грізними супротивниками і протистоїть власним внутрішнім демонам.

По дорозі він зустрічає союзників і ворогів зі свого минулого, стикається зі складними моральними дилемами і розкриває похмурі таємниці про минуле свого батька. Прагнення помсти штовхає Афро на межі його фізичних і розумових можливостей, коли він з боєм наближається до кульмінаційного поєдинку проти правосуддя. Фільм майстерно поєднує стрімкі екшн-сцени, яскраві візуальні ефекти та переконливу оповідь, зрештою досліджуючи теми ідентичності, помсти та наслідків насильства.
Показати все

Режисери:

Майкл М. Скотт
Майкл М. Скотт Michael M. Scott
Показати всіх

Актори:

Ніколет Шерідан
Ніколет Шерідан Енн Калвер 60 років
Гордон Каррі
Гордон Каррі Джон Калвер 58 років
Сара Дікінс
Сара Дікінс Кара Теппер 53 роки
Філіп Грейнджер
Філіп Грейнджер Лейтенант Остін Берк 60 років
Haili Page
Haili Page Піщаний
Фріда Бетрані
Фріда Бетрані Джулі 59 років
Кайл Кессі
Кайл Кессі Лон Сондерс 48 років
Показати всіх