1. Головна
  2. Фільми
  3. Американський ніндзя 3: Криваве полювання
Фільм 'Американський ніндзя 3: Криваве полювання' постер
3.7
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 29 хв
Дата релізу:
24 Лютого 1989
Рейтинг:
18+

Американський ніндзя 3: Криваве полювання

American Ninja 3: Blood Hunt
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У фільмі "Американські ніндзя 3: Криваве полювання" смертоносна терористична організація, відома під назвою "Чорна зірка", захопила невеликий тропічний острів, перетворивши його на оплот злочинності. Коли двоє американських солдатів, Джексон і Шон, натрапляють на цю зловісну змову, їх захоплюють і тримають у полоні. На їхнє щастя, на місце події прибуває американський ніндзя на ім'я Джо, щоб врятувати їх.

Проникаючи на острів, Джо стикається з численними висококваліфікованими супротивниками, які володіють смертоносними бойовими мистецтвами. Завдяки своїм неперевершеним навичкам ніндзя, Джо пробивається крізь орди поплічників, використовуючи мечі та сюрікени, щоб врятувати Джексона і Шона з лап їхніх викрадачів.

Тим часом організацію "Чорна зірка" очолює безжальний ватажок, який планує використати викрадену військову зброю, щоб посіяти хаос у світі. Час підтискає, і Джо намагається встигнути зупинити терористів і притягнути їх до відповідальності.

У напружених боях і рукопашних сутичках Джо покладається на свою підготовку американського ніндзя, щоб перемогти ворогів. Але коли кількість жертв зростає, він розуміє, що для досягнення успіху йому знадобиться більше, ніж просто навички ніндзя. За допомогою Джексона і Шона Джо розкриває таємний союз між "Чорною зіркою" і корумпованим військовим генералом, що ще більше ускладнює його місію.

У фінальній сутичці Джо стикається зі своїм запеклим ворогом, грізним бійцем, відомим як Чорний ніндзя. У міру того, як їхня сутичка загострюється, острів стає полем битви для їхньої епічної сутички. Чи вистачить Джо навичок американського ніндзя, щоб перемогти свого супротивника і покласти край пануванню терору Чорної Зірки?

"Американський ніндзя 3: Криваве полювання" - це захопливий бойовик про бойові мистецтва, який занурює глядачів у високооктановий екшн. Насичений напруженими бойовими сценами, вибуховими трюками та гонкою на час, цей фільм демонструє силу рішучості однієї людини врятувати день і захистити свою країну від злих сил.
Показати все

Режисери:

Актори:

Девід Бредлі
Девід Бредлі Шон Девідсон 70 років
Стів Джеймс
Стів Джеймс Кертіс Джексон 41 рік
Марджо Гортнер
Марджо Гортнер Кобра 80 років
Єгуда Ефроні
Єгуда Ефроні Генерал Андреас 86 років
Кельвін Юнг
Кельвін Юнг Ізумо 79 років
Адрієнн Пірс
Адрієнн Пірс Секретар міністра
Грант Престон
Грант Престон Міністр внутрішніх справ
Майкл Хафф
Майкл Хафф Доктор Холгер
Алан Свердлоу
Алан Свердлоу Капітан поліції
Тапело Мофокенг
Тапело Мофокенг сержант міліції
Екард Рабі
Екард Рабі Батько Шона
Стівен Веббер
Стівен Веббер Молодий Шон
Показати всіх