1. Головна
  2. Фільми
  3. Дон Жуан де Марко
Фільм 'Дон Жуан де Марко' постер
6.7
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 4.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 37 хв
Дата релізу:
12 Жовтня 1994
Рейтинг:
13+

Дон Жуан де Марко

Don Juan DeMarco
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Дон Жуан ДеМарко" - це романтична драма, яка розповідає історію молодого чоловіка, який вважає себе Дон Жуаном, легендарним літературним ловеласом. Фільм починається з відомого психіатра, який збирається на пенсію, але перед тим, як покинути свою професію, йому доручають останнього пацієнта. Пацієнт - харизматичний і схиблений молодий чоловік на ім'я Джон Рауль Хулія, який пристрасно стверджує, що він - Дон Жуан ДеМарко, найбільший коханець у світі.

Коли психіатр, доктор Джек Міклер, починає розплутувати шари фантазій Джона, він зачаровується чарівністю та ентузіазмом юнака. Керуючись цікавістю, він вирішує взятися за справу і намагається зрозуміти причини, що лежать в основі віри Джона. Доктор Міклер проводить з Джоном серію терапевтичних сеансів, спрямованих на розкриття правди про його особистість.

Під час їхніх розмов Джон розповідає про свої минулі сексуальні завоювання і про те, який глибокий вплив кожна з них мала на його життя. Він красномовно описує свої пристрасні зустрічі з різними жінками, розповідаючи про свої романтичні пригоди з ентузіазмом і енергією. Розповіді про його спокусливі здібності та поетичну особистість змушують психіатра замислитися над тим, чи є частка правди в мареннях Джона.

Доктор Міклер починає ставити під сумнів власне нереалізоване життя, в якому бракує хвилювання і пристрасті, описаних Джоном. Заглиблюючись у розуміння точки зору Джона, психіатр починає переоцінювати свої переконання щодо любові, романтики та сили уяви.

Тим часом дружина доктора Міклера, Мерилін, дедалі більше занепокоєна емоційною прихильністю чоловіка до свого пацієнта, побоюючись, що він сам може втратити зв'язок із реальністю. Вона заохочує його протистояти Джону і повернути його до реального світу.

Під час терапевтичних сеансів доктор Міклер виявляє, що марення Джона слугує механізмом подолання розбитого серця, яке він пережив у минулому. Джон ділиться власним душевним болем, викриваючи вразливі місця, які ховаються під його впевненою та спокусливою зовнішністю.

За дивовижним поворотом долі, психіатр виявляється зворушеним історією Джона. Він розуміє, що чарівна поведінка та химерні переконання юнака стали потужним поштовхом до відновлення зв'язку з його власними пригніченими бажаннями. Зрештою, завдяки загадковому дону Хуану ДеМарко доктор Міклер знаходить спокуту і мужність відродити пристрасть у власному житті.

Завдяки поетичній оповіді "Дон Жуан ДеМарко" досліджує межі між реальністю та уявою, перетворюючу силу кохання та важливість прийняття своїх пристрастей. Цей фільм, що спонукає до роздумів, зрештою змушує глядачів поставити під сумнів власні переконання про кохання, романтику та глибини людської психіки.
Показати все

Режисери:

Френсіс Форд Коппола
Френсіс Форд Коппола Francis Ford Coppola 85 років
Адам Шенкман
Адам Шенкман Adam Shankman 59 років
Показати всіх

Актори:

Джонні Депп
Джонні Депп Дон Хуан Де Марко 61 рік
Марлон Брандо
Марлон Брандо Доктор Джек Міклер 80 років
Фей Данавей
Фей Данавей Мерилін Міклер 83 роки
Жеральдін Пайяс
Жеральдін Пайяс Донья Ана 53 роки
Боб Діші
Боб Діші Доктор Пол Шоуолтер 90 років
Рейчел Тікотін
Рейчел Тікотін Донья Інес 65 років
Таліса Сото
Таліса Сото Донья Хулія 57 років
Стівен Сінгер
Стівен Сінгер Доктор Білл Дансмор
Джо Чампа
Джо Чампа Султана Гюльбеяз 56 років
Маріта Джераті
Маріта Джераті Жінка в ресторані 62 роки
Річард К. Сарафян
Річард К. Сарафян Детектив Сай Тобіас 83 роки
Треза Хьюз
Треза Хьюз Бабуся ДеМарко 81 рік
Кармен Аргенціано
Кармен Аргенціано Дон Альфонсо 75 років
Томмі Лістер мл.
Томмі Лістер мл. Рокко Комптон 62 роки
Селена Кінтанілья
Селена Кінтанілья Маріачі Сінгер 23 роки
Гілберт Льюїс
Гілберт Льюїс Суддя Райленд 74 роки
Показати всіх