1. Головна
  2. Фільми
  3. Закохані
Фільм 'Закохані' постер
6.5
Збережено Зберегти
5
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
3 голоси
Оцінка 4.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 46 хв
Дата релізу:
21 Листопада 1984
Рейтинг:
13+

Закохані

Falling in Love
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Закохані" розповідає історію Моллі та Френка, двох одружених людей, які випадково зустрічаються в приміському поїзді до Нью-Йорка. Під час дружньої розмови вони відчувають миттєвий зв'язок між собою. Однак Моллі та Френк розлучаються, так і не обмінявшись контактною інформацією.

Через кілька місяців і Моллі, і Френк виявляють, що незадоволені своїми шлюбами. Вони продовжують думати про зустріч у поїзді, не в змозі забути сильний потяг, який вони відчули. З примхи долі вони вирішують зустрітися ще раз на тому самому місці, де вони вперше зустрілися.

Їхнє возз'єднання розпалює пристрасний роман, оскільки вони починають досліджувати хвилюючий трепет забороненого кохання. Незважаючи на беззаперечну хімію, Моллі та Френк постійно відчувають почуття провини та страх бути викритими своїми нічого не підозрюючими подружжям.

Коли їхні таємні стосунки поглиблюються, Моллі та Френк розриваються між зростаючим коханням одне до одного та зобов'язаннями, які вони взяли на себе перед своїми сім'ями. Навантаження на їхні шлюби стає очевидним, що призводить до неминучих конфліктів і розбитих сердець.

Зрештою, Моллі і Френк змушені зіткнутися з наслідками своїх вчинків. Вони мусять прийняти складні рішення щодо свого майбутнього, зважуючи ціну власного щастя та зруйнованих життів, які вони можуть залишити по собі.

"Закохані" - це емоційна та інтроспективна історія, яка заглиблюється у складнощі кохання, вірності та вибору, який ми робимо у пошуках щастя. Вона досліджує глибокий вплив випадкових зустрічей і складні дилеми, які виникають, коли ми стикаємося зі спокусою кохання поза межами нашого усталеного життя.
Показати все

Режисери:

Улу Гросбард
Улу Гросбард Ulu Grosbard 83 роки

Актори:

Роберт Де Ніро
Роберт Де Ніро Френк Рафтіс 80 років
Меріл Стріп
Меріл Стріп Моллі Гілмор 75 років
Гарві Кейтель
Гарві Кейтель Ед Ласкі 85 років
Джейн Качмарек
Джейн Качмарек Енн Рафтіс 68 років
Джордж Мартін
Джордж Мартін Джон Трейнер 80 років
Девід Кленнон
Девід Кленнон Браян Гілмор 81 рік
Даян Віст
Даян Віст Ізабель 76 років
Віктор Арго
Віктор Арго Віктор Роулінз 69 років
Вайлі Ерл
Вайлі Ерл Майк Рафтіс
Джессі Бредфорд
Джессі Бредфорд Джо Рафтіс 45 років
Френсіс Конрой
Френсіс Конрой Офіціантка 71 рік
Павло Герман
Павло Герман Інженер 76 років
Кеннет Велш
Кеннет Велш лікар 80 років
Клем Казерта
Клем Казерта Водій таксі
Показати всіх