1. Головна
  2. Фільми
  3. Велика пригода Зорро
Фільм 'Велика пригода Зорро' постер
6.3
Збережено Зберегти
1
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 30 хв
Дата релізу:
12 Лютого 1976

Велика пригода Зорро

La gran aventura del Zorro
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Велика пригода Зорро" - це гостросюжетний бойовик, дія якого розгортається в Каліфорнії початку 19-го століття, за часів іспанської колоніальної епохи. Історія розповідає про легендарного героя в масці Зорро, який бореться проти корумпованого губернатора та його поплічників.

Коли губернатор запроваджує деспотичну політику та експлуатує місцеве населення, Зорро з'являється, щоб захистити невинних і відновити справедливість. Завдяки своєму винятковому володінню мечем і спритності, він стає символом надії для пригноблених.

Прокладаючи собі шлях крізь численних супротивників, Зорро зустрічає молоду і сміливу жінку на ім'я Олена, яка рішуче налаштована приєднатися до його справи. Незважаючи на початкові сумніви, Зорро визнає її хоробрість і вміння, що дозволяє їй стати його союзником.

Разом Зорро та Олена вирушають у захоплюючу пригоду, перехитривши хитрі плани губернатора та зіткнувшись з небезпечними перешкодами. Їхні вчинки надихають народ, який починає повставати проти гнобителів і вимагати змін.

З наростанням напруженості справжня особистість Зорро все більше ризикує бути викритою. Губернатор, відчайдушно намагаючись усунути свого ворога в масці, невпинно переслідує Зорро. Ставки зростають, оскільки Зорро повинен захистити своїх близьких і протистояти своїм найбільшим страхам.

У кульмінаційному фінальному поєдинку Зорро стикається з губернатором в епічній дуелі, використовуючи свої неперевершені навички та стратегічний розум. Коли доля Каліфорнії висить на волосині, жертовність і непохитна рішучість Зорро призводять до тріумфу справедливості та свободи.

"Велика пригода Зорро" - це захоплюючий фільм, який передає сутність культового персонажа Зорро. Наповнений дією, напругою та моментами героїзму, він слугує нагадуванням про те, що непохитна відданість та хоробрість однієї людини може змінити хід історії.
Показати все

Режисери:

Рауль де Анда мл.
Рауль де Анда мл. Raúl de Anda Jr.

Актори:

Родольфо де Анда
Родольфо де Анда Дель Зорро 66 років
Педро Армендаріс молодший
Педро Армендаріс молодший Еміліо Вальтер 71 рік
Хелена Рохо
Хелена Рохо Хелена 79 років
Рікардо Карріон
Рікардо Карріон Педро де Вега
Хорхе Руссек
Хорхе Руссек Капітан 66 років
Показати всіх