1. Головна
  2. Фільми
  3. Легенда про Червоного Дракона
Фільм 'Легенда про Червоного Дракона' постер
6.3
Збережено Зберегти
2
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
3 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 35 хв
Дата релізу:
5 Лютого 1994
Рейтинг:
18+

Легенда про Червоного Дракона

Legend of the Red Dragon
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Легенда про Червоного Дракона" - захопливий фільм про бойові мистецтва, дія якого розгортається у стародавньому Китаї. Історія розгортається навколо молодого майстра бойових мистецтв на ім'я Вонг Фей-Хунг, який знаходить таємничий і могутній меч Червоного Дракона, захований у його селі. Вирушаючи на пошуки правди про походження меча, Фей-Хун втягується в епічну битву між двома ворогуючими кланами.

Заглиблюючись у таємниці меча Червоного Дракона, Фей-Хунг дізнається про свій власний родовід і легендарні техніки бойових мистецтв, що передавалися з покоління в покоління. З новими знаннями Фей-Хунг сповнений рішучості оволодіти цими стародавніми навичками і використати їх для захисту свого села від тиранії злого клану.

Однак на цьому шляху Фей-Хунг стикається з численними викликами, зустрічаючи грізних супротивників і смертельні пастки. З наполегливістю та непохитною рішучістю він повинен подолати власні сумніви та страхи, щоб довести, що гідний володіти силою меча Червоного Дракона.

Завдяки приголомшливим бойовим сценам, поставленим відомими експертами з бойових мистецтв, фільм демонструє грацію та інтенсивність традиційних китайських бойових мистецтв. Візуально вражаючі декорації стародавнього Китаю ще більше занурюють глядачів у світ честі, вірності та самопожертви.

"Легенда про Червоного Дракона" - це не лише феєрія бойових мистецтв, а й історія особистісного зростання, спокути та важливості прийняття своєї спадщини. Він досліджує теми ідентичності, сім'ї та сили давньої мудрості у захопливій історії про мужність і честь.

Ця безсмертна класика бойовиків 1990-х років неодмінно зачарує глядачів захопливим екшеном, проникливою розповіддю та захоплюючими візуальними ефектами, що робить її обов'язковою до перегляду для шанувальників жанру та тих, хто шукає незабутніх вражень від перегляду кіно.
Показати все

Режисери:

Wong Jing
Wong Jing Wong Jing 69 років

Актори:

Джет Лі
Джет Лі Hung Hei-Kwun 61 рік
Чінгмі Яу
Чінгмі Яу Червона квасоля 56 років
Це Міу
Це Міу Хун Ман Тінг 40 років
Даміан Лау
Даміан Лау Містер Чан 74 роки
Чан Чунг-Юнг
Чан Чунг-Юнг Містер Ма 80 років
Деані Іп
Деані Іп Мати червоної квасолі 76 років
Chunhua Ji
Chunhua Ji Монстр з отруйним соком 56 років
Wong Jing
Wong Jing Хутряна шапка 69 років
Джонні Ван Лунг-Вей
Джонні Ван Лунг-Вей Урядовець 74 роки
Jiankui Sun
Jiankui Sun Чернець-відступник
Чу-Ко Лян
Чу-Ко Лян Майстерна курка 70 років
Ерік Цанг
Ерік Цанг Людина в короні 71 рік
Показати всіх