1. Головна
  2. Фільми
  3. Знедолені
Фільм 'Знедолені' постер
7.4
Збережено Зберегти
5
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
2 год 14 хв
Дата релізу:
1 Травня 1998
Рейтинг:
13+

Знедолені

Les Misérables
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Знедолені" розповідають про переплетення доль кількох людей у Франції 19-го століття, на тлі політичних потрясінь та соціальних заворушень. Історія розгортається навколо Жана Вальжана, колишнього в'язня, який порушує умови умовно-дострокового звільнення і шукає спокути. Прийнявши нове ім'я, він стає успішним бізнесменом і мером, але його минуле переслідує його в образі невблаганного інспектора Жавера, який прагне притягнути Вальжана до відповідальності.

Життя Вальжана несподівано змінюється, коли він зустрічає Фантіну, знедолену робітницю фабрики, яка змушена займатися проституцією, щоб утримувати свою незаконнонароджену дитину Косетт. Пообіцявши піклуватися про Косетт, Вальжан рятує її від жорстокого корчмаря та його дружини Тенардьє. Поки Вальжан виховує Козетту, вони обоє стикаються з незліченними викликами, серед яких переслідування Жавера та Паризьке повстання 1832 року.

На тлі революції життя інших персонажів перетинаються з долями Вальжана і Косетт. Маріус, пристрасний юнак, закохується в Косетт, несвідомо створюючи любовний трикутник із закоханою Епоніною. Тим часом група молодих ідеалістів, серед яких харизматичний Енжольрас, бореться за краще майбутнє, але на них чекає трагедія.

У ході розгортання сюжету досліджуються теми любові, жертовності та прощення. Вальжан бореться з власним сумлінням і вибором, який він повинен зробити, водночас прагнучи захистити Косетт і тих, хто його оточує. Кульмінацією фільму є несамовитий фінал, де розкривається доля кожного персонажа, а їхні індивідуальні історії доходять до пронизливого завершення. "Знедолені" - це епічна історія про надію, спокуту та прагнення до кращого світу, що розгортається на тлі розділеного суспільства, яке прагне змін.
Показати все

Режисери:

Білл Август
Білл Август Bille August 75 років

Актори:

Ліам Нісон
Ліам Нісон Жан Вальжан 72 роки
Джеффрі Раш
Джеффрі Раш Жавер 73 роки
Ума Турман
Ума Турман Фантина 54 роки
Клер Дейнс
Клер Дейнс Козетта 45 років
Ганс Матесон
Ганс Матесон Маріус 48 років
Пітер Воган
Пітер Воган Єпископ 93 роки
Джон Кенні
Джон Кенні Тенардьє 66 років
Джилліан Ханна
Джилліан Ханна La Thénardier 75 років
Сільві Кобліжкова
Сільві Кобліжкова Епоніна 39 років
Мімі Ньюман
Мімі Ньюман Козетта в ролі дитини
Ян Крегг
Ян Крегг Фейї
Шейн Герві
Шейн Герві Гаврош
Ленні Джеймс
Ленні Джеймс Enjolras 58 років
Джуліан Райнд-Татт
Джуліан Райнд-Татт Баматабуа 55 років
Келлі Хантер
Келлі Хантер пані Віктурієн 60 років
Тобі Джонс
Тобі Джонс Воротар 57 років
Показати всіх