1. Головна
  2. Фільми
  3. Кохання в повітрі
Фільм 'Кохання в повітрі' постер
6.8
Збережено Зберегти
0
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 43 хв
Дата релізу:
17 Червня 2005

Кохання в повітрі

Love Is in the Air
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Кохання в повітрі" - зворушлива романтична комедія, що розповідає про життя двох людей, Емми та Марка, яким, здається, судилося перетнутися у найнесподіваніший спосіб. Емма, успішна організаторка весіль, виснажена коханням і вже зневірилася знайти свою другу половинку. З іншого боку, Марк, харизматичний пілот, твердо вірить у справжнє кохання і сповнений рішучості знайти свою ідеальну пару.


Коли їхні шляхи несподівано сходяться під час затримки рейсу, Емма та Марк опиняються поруч у літаку, що прямує до Парижа. Волею долі вони незабаром виявляють, що мають більше спільного, ніж думали спочатку. Незважаючи на те, що обидва перебувають у тривалих стосунках, вони відчувають беззаперечний зв'язок і мають коротку, але інтенсивну романтичну зустріч під час пересадки.


Однак, коли вони розлучаються і повертаються до своїх власних життів, Емма і Марк залишаються з питанням, що могло б бути. Протягом наступного року їхні долі переплітаються ще більше, адже вони випадково зустрічаються в різних романтичних місцях по всьому світу. Кожна зустріч поглиблює їхній зв'язок, але також змушує їх зіткнутися з реаліями їхніх стосунків і вибором, який вони повинні зробити.


По мірі того, як розгортається історія, Емма та Марк розриваються між своїми почуттями одне до одного та зобов'язаннями, які вони взяли на себе перед іншими. Фільм досліджує складнощі кохання, долі та вибору, який ми робимо в гонитві за щастям. Чи підуть Емма і Марк за покликом серця, ризикуючи всім заради кохання, чи оберуть стабільність і звичність своїх нинішніх стосунків?


"Кохання в повітрі" занурює глядачів в емоційні американські гірки, заглиблюючись у злети і падіння кохання. Завдяки захоплюючому сюжету, харизматичним персонажам та приголомшливим міжнародним пейзажам, ця романтична комедія змусить глядачів замислитися над природою кохання та тим, як далеко можна зайти, щоб знайти свою другу половинку.
Показати все

Режисери:

Ремі Безансон
Ремі Безансон Rémi Bezançon 53 роки

Актори:

Вінсент Ельбаз
Вінсент Ельбаз Ян Кербек 53 роки
Маріон Котійяр
Маріон Котійяр Аліса 48 років
Жиль Лелуш
Жиль Лелуш Людо 51 рік
Ельза Кікойне
Ельза Кікойне Шарлотта 47 років
Дідьє Безаче
Дідьє Безаче Кастелот 74 роки
Сесіль Кассель
Сесіль Кассель Клеманс 41 рік
Том Новембр
Том Новембр Le père de Yann 64 роки
Філіп Наон
Філіп Наон Le père de Ludo 81 рік
Франсуа Леванталь
Франсуа Леванталь Le passager pour Sydney 63 роки
Саша Алліель
Саша Алліель Янн інфант
Сандрін Ріго
Сандрін Ріго Ельза 50 років
Катя Левкович
Катя Левкович Сандрін 51 рік
Сьюзен Лей
Сьюзен Лей Сесіль 39 років
Елоді Френк
Елоді Френк Селін 49 років
Офелі Керінг
Офелі Керінг Валері 53 роки
Показати всіх