1. Головна
  2. Фільми
  3. Довгий шлях
Фільм 'Довгий шлях' постер
7.1
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
2 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
0
Відгуки
Країна:
Час:
2 год 0 хв
Дата релізу:
3 Грудня 2005

Довгий шлях

Love's Long Journey
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Довгий шлях" - емоційна та надихаюча драма, дія якої розгортається на американському Заході у 19 столітті. Історія розповідає про Міссі ЛаХей, сміливу та рішучу молоду жінку, яка вирушає в небезпечну подорож, щоб возз'єднатися зі своїм чоловіком Віллі та почати нове життя разом. Однак трагедія стається, коли Міссі отримує жахливу звістку про смерть Віллі. З розбитим серцем і самотня, вона мусить знайти в собі сили жити далі.


У своєму горі Міссі дізнається, що вона вагітна їхньою першою дитиною, і це додає їй ще більших страждань. Незважаючи на труднощі, що постали перед нею, Міссі вирішує вшанувати пам'ять Віллі, наполегливо торуючи новий шлях для себе та своєї ще ненародженої дитини. Вона вирушає в довгу і небезпечну подорож через неприборкану пустелю, стикаючись на своєму шляху з численними перешкодами і небезпечними зустрічами.


Під час своєї подорожі Міссі зустрічає добросердого, овдовілого фермера на ім'я Нейт. Коли вони проводять час разом, між ними виникає глибокий зв'язок, і Нейт стає джерелом підтримки та розради для Міссі. Незважаючи на їхню зростаючу прихильність, Міссі залишається рішуче налаштованою шанувати свою любов до Віллі і зберігати пам'ять про нього.


Коли Міссі прибуває до місця призначення, її зустрічає сім'я, яка пропонує їй розраду і шанс почати все з чистого аркуша. З їхньою допомогою вона починає відбудовувати своє життя і виховує дитину, зберігаючи спадщину Віллі завдяки своїй наполегливості та стійкості. Однак серце Міссі розривається між коханням до Віллі та новими почуттями, які вона відчуває до Нейта.


"Довгий шлях" - це потужне свідчення сили людського духу та могутності любові. У ньому досліджуються теми горя, стійкості та складності людського серця. Подорожуючи, Міссі вчиться приймати нову главу свого життя, ніколи не забуваючи про тих, кого вона любила і кого втратила на цьому шляху.
Показати все

Режисери:

Майкл Лендон мл.
Майкл Лендон мл. Michael Landon Jr. 59 років

Актори:

Ерін Коттрелл
Ерін Коттрелл Міссі ЛаХей 48 років
Дейл Мідкіфф
Дейл Мідкіфф Кларк Девіс 64 роки
Логан Бартоломью
Логан Бартоломью Віллі ЛаХей 40 років
Френк Макрей
Френк Макрей Печиво 78 років
Дрю Тайлер Белл
Дрю Тайлер Белл Джефф ЛаХей 38 років
Вільям Морган Шеппард
Вільям Морган Шеппард Скотті 86 років
Річард Лі Джексон
Річард Лі Джексон Сонні Хафф 45 років
Показати всіх