1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Лісова братва
Мультфільм 'Лісова братва' постер
Збережено Зберегти
9
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
3 голоси
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
США
Час:
1 год 23 хв
Дата релізу:
17 Травня 2006
Рейтинг:
13+

Лісова братва

Over the Hedge
6.7
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Лісова братва" - це анімаційний фільм 2006 року, який розповідає про групу лісових істот на чолі з пустотливим єнотом на ім'я RJ. Коли RJ випадково прокидається від зимової сплячки після надзвичайно холодної зими, він виявляє, що їхній колись мирний ліс захопив розлогий приміський мікрорайон. У пошуках їжі та провізії RJ переконує інших тварин відправитися в новий людський світ за огорожею.

Досліджуючи околиці, допитливі тварини стикаються з безліччю викликів і отримують новий досвід. Ар Джей, вправний шахрай, допомагає групі орієнтуватися в незнайомому середовищі і переконує їх здійснити набіг на сміттєві баки сусідніх будинків у пошуках їжі. Однак незабаром вони виявляють, що сусіди не такі привітні, як очікувалося.

Неприємності виникають, коли підступний єнот краде їжу у сварливого і хитрого ведмедя на ім'я Вінсент, який править околицею. Вінсент неохоче пропонує Арджею спосіб повернути борг, даючи йому тиждень на те, щоб поповнити запаси їжі, які виснажилися через дії Арджея. Відчайдушно намагаючись врятуватися і уникнути гніву Вінсента, RJ звертається за допомогою до лісових звірів, щоб зібрати достатньо їжі до закінчення терміну.

Під час своєї пригоди тварини знаходять дружбу і розвивають почуття спільноти, працюючи разом, щоб подолати перешкоди, з якими вони стикаються. Вони укладають дивні союзи з різними ексцентричними тваринами з передмістя, зокрема з мудрою черепахою, гіперактивною білкою, скунсом із кризою ідентичності та родиною дикобразів.

Чим зухвалішими стають їхні крадіжки, а зв'язок між ними міцнішає, тим більше вони починають сумніватися у своїх матеріалістичних бажаннях і справжньому значенні сім'ї та дому. Зрештою, вони мусять протистояти своїм страхам і об'єднатися, щоб перехитрити Вінсента і захистити своє нове середовище існування від подальших людських зазіхань.

"Лісова братва" - зворушливий і сповнений гумору анімаційний фільм, який досліджує теми дружби, жадібності та важливості прийняття і цінування світу природи. Завдяки своїм живим персонажам та цікавому сюжету фільм нагадує глядачам про цінність спільноти та необхідність балансу між природою та людським світом.
Показати все

Режисери:

Кері Кіркпатрік
Кері Кіркпатрік Karey Kirkpatrick 58 років
Тім Джонсон
Тім Джонсон Tim Johnson 62 роки
Роб Леттерман
Роб Леттерман Rob Letterman 53 роки
Майк де Севе
Майк де Севе Mike de Seve
Показати всіх

Актори:

Брюс Вілліс
Брюс Вілліс RJ (голос) 68 років
Гаррі Шендлінг
Гаррі Шендлінг Верн (голос) 66 років
Стів Карелл
Стів Карелл Хеммі (голос) 61 рік
Ванда Сайкс
Ванда Сайкс Стелла (голос) 59 років
Вільям Шатнер
Вільям Шатнер Оззі (голос) 92 роки
Нік Нолті
Нік Нолті Вінсент (голос) 82 роки
Церква Томаса Хадена
Церква Томаса Хадена Дуейн (голос) 63 роки
Еллісон Дженні
Еллісон Дженні Гледіс (голос) 64 роки
Євген Леві
Євген Леві Лу (голос) 76 років
Кетрін О'Хара
Кетрін О'Хара Пенні (голос) 69 років
Авріл Лавінь
Авріл Лавінь Heather (голос) 39 років
Омід Джалілі
Омід Джалілі Тигр (голос) 58 років
Самі Кіркпатрік
Самі Кіркпатрік Бакі (голос)
Шейн Баумель
Шейн Баумель Спайк (голос) 26 років
Медісон Девенпорт
Медісон Девенпорт Quillo (голос) 27 років
Аріель Вінтер
Аріель Вінтер (голос) 25 років
Показати всіх