1. Головна
  2. Фільми
  3. Гордiсть та упередження
Фільм 'Гордiсть та упередження' постер
7.8
Збережено Зберегти
61
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
43 голоси
Оцінка 4.9
Ваш голос уже врахований!
5
Відгуки
Час:
2 год 9 хв
Дата релізу:
16 Вересня 2005
Рейтинг:
13+

Гордiсть та упередження

Pride & Prejudice / Pride and Prejudice
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Гордiсть та упередження" розповідає про життя родини Беннетів, яка складається з містера і місіс Беннет та їхніх п'ятьох доньок у 19 столітті: Джейн, Елізабет, Мері, Кітті та Лідії. Історія розгортається навколо другої старшої доньки, Елізабет, та її романтичної подорожі.


Коли в околиці з'являється заможний і затребуваний холостяк містер Бінглі, всі радіють, включно з місіс Беннет, яка вбачає в ньому потенційного нареченого для однієї зі своїх доньок. Бінглі миттєво зачаровує вродлива і ніжна Джейн Беннет, між ними виникає міцний зв'язок. Однак близький друг Бінглі, багатий і гордий містер Дарсі, вважає родину Беннетів нижчою за його соціальне становище, особливо Елізабет, яку він вважає негідною.


Коли сестри Беннет відвідують різні світські заходи, їхні життя переплітаються з життями Бінглі, Дарсі та інших представників аристократії. Незважаючи на початкову неприязнь, Дарсі дедалі більше захоплюється дотепністю та розумом Елізабет, а Елізабет поступово починає ставити під сумнів власні упередження щодо нього.


Прибуття міліції до їхнього маленького містечка додає хвилювання в життя сестер Беннет, особливо наймолодшої, Лідії, яка закохується у кокетливого офіцера на ім'я містер Вікхем. Однак щастя сестер виявляється недовгим, коли розкривається справжня натура Вікхема, і він тікає з Лідією.


Коли Бінглі раптово покидає місто, залишивши Джейн з розбитим серцем, Дарсі змушений втрутитися у справи свого друга, ставши свідком справжньої прихильності між Бінглі та Джейн. Тим часом Елізабет дізнається правду про причетність Дарсі до від'їзду Бінглі, що змушує її переоцінити свої упередження та хибні уявлення.


Через низку непорозумінь і самореалізацій шляхи Елізабет і Дарсі продовжують переплітатися. Незважаючи на початкові застереження, їхня зростаюча прихильність одне до одного стає беззаперечною. В умовах суспільних очікувань і тиску з боку суспільства Елізабет і Дарсі повинні зорієнтуватися у своїх складних стосунках і подолати гордість та упередження, щоб знайти щастя і кохання.


"Гордiсть та упередження" - це захоплива історія про кохання, суспільні норми та особистісне зростання, яка демонструє складність стосунків і перетворюючу силу самоаналізу та розуміння.
Показати все

Режисери:

Джо Райт
Джо Райт Joe Wright 51 рік
Томас Неппер
Томас Неппер Thomas Napper 53 роки
Гай Хілі
Гай Хілі Guy Heeley
Сью Хіллс
Сью Хіллс Sue Hills
Показати всіх

Актори:

Кіра Найтлі
Кіра Найтлі Елізабет «Ліззі» Беннет 39 років
Метью Макфадієн
Метью Макфадієн Фіцвільям Дарсі 49 років
Бренда Блетін
Бренда Блетін Місіс Беннет 78 років
Дональд Сазерленд
Дональд Сазерленд Містер Беннет 88 років
Розамунд Пайк
Розамунд Пайк Джейн Беннет 45 років
Джена Мелоун
Джена Мелоун Лідія Беннет 39 років
Кері Малліган
Кері Малліган Кетрін «Кітті» Беннет 39 років
Талула Райлі
Талула Райлі Мері Беннет 38 років
Том Холландер
Том Холландер Вільям Коллінз 56 років
Саймон Вудс
Саймон Вудс Чарльз Бінглі 44 роки
Джуді Денч
Джуді Денч Кетрін де Бург 89 років
Клоуді Блеклі
Клоуді Блеклі Шарлотта Лукас 50 років
Пітер Вайт
Пітер Вайт Містер Гардінер 74 роки
Пенелопа Вілтон
Пенелопа Вілтон Місіс Гардінер 78 років
Келлі Рейлі
Келлі Рейлі Керолайн Бінглі 46 років
Руперт Френд
Руперт Френд Джордж Вікхем 42 роки
Показати всіх