1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Король мавп
Мультфільм 'Король мавп' постер
6.7
Збережено Зберегти
11
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
4 голоси
Оцінка 4.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 29 хв
Дата релізу:
10 Липня 2015
Рейтинг:
13+

Король мавп

Xi you ji zhi da sheng gui lai
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
В анімаційному фільмі "Король мавп" (2015), переказі класичного китайського роману "Подорож на Захід", історія розповідає про пригоди пустотливого мавпячого короля Сунь Укуна, якого ув'язнили під горою за його бунтівні вчинки. Однак, коли молодий монах Тан Санцзан вирушає на місію з пошуку священних писань, Сунь Укун отримує можливість для порятунку.

Разом із двома малоймовірними супутниками, демоном свині Чжу Бацзе та демоном води Ша Вуцзіном, Тан Саньцзан і Сунь Укун мандрують підступними землями, сповненими міфічних істот і злих сил. По дорозі вони зустрічають демонів, які прагнуть поглинути Тан Саньцзана через його чисту душу, бо вірять, що вона дарує їм безсмертя.

Група стикається з численними випробуваннями, серед яких бурхливі річки, жахливі звірі та надприродні істоти. Величезна сила, швидке мислення та магічні здібності Сунь Укуна допомагають їм перемагати. Під час своєї небезпечної подорожі група розвиває глибокий зв'язок і засвоює цінні уроки про дружбу, вірність і самовідданість.

Але чим ближче вони наближаються до місця призначення, тим більше розкривається справжнє призначення ченців. Тан Санзанг прагне не лише знайти священні писання, але й просвітити демонів та принести гармонію у світ. Це усвідомлення ставить моральну дилему перед Сунь Вукуном, який повинен протистояти власному внутрішньому сум'яттю і врешті-решт зробити вибір між своїм старим, пустотливим "я" і новознайденим почуттям праведності.

Наповнений гостросюжетними сценами, зворушливими моментами і прекрасною анімацією, "Король мавп" демонструє вічні теми самопізнання, особистісного зростання і сили спокути. Коли зв'язок групи випробовується на міцність, вони повинні довести, що навіть найнедосконаліші люди можуть знайти спокуту і зробити свій внесок у велику справу".
Показати все

Режисери:

Tian Xiao Peng
Tian Xiao Peng Tian Xiao Peng 49 років

Актори:

Zhang Lei
Zhang Lei sun wukong 41 рік
Lin Zijie
Lin Zijie Jiang Liuer
Tong Zirong
Tong Zirong Hun Dun
Liu Beichen
Liu Beichen Liu Beichen 36 років
Shuai Zhou
Shuai Zhou Shuai Zhou 36 років
Liu Jiurong
Liu Jiurong порося
Zhao Qian Jing
Zhao Qian Jing Zhao Qian Jing
Джеймс Хонг
Джеймс Хонг Старий монах 95 років
Джекі Чан
Джекі Чан Sun Wukong (English Dub) 70 років
Роджер Крейг Сміт
Роджер Крейг Сміт Pigsy (English Dub) 48 років
Wenlun Wu
Wenlun Wu 法明
Ді Ву
Ді Ву 老板娘(女妖)
Показати всіх