1. Головна
  2. Підбірки
  3. 🦸🏻‍♂️ Серіали про супергероїв

🦸🏻‍♂️ Серіали про супергероїв

Ця захоплююча підбірка серіалів про супергероїв переносить глядачів в унікальний світ, де могутність зустрічається з відданістю та боротьбою злом. Кожен серіал цієї підбірки вражає величню персонажів та захоплює динамікою сюжету. У цій колекції ви знайдете класичні твори, такі як "Хлопаки", "Флеш", "Локі" та інші, які поглиблюють супергеройський жанр та відкривають нові грані епічних битв добра та зла. Ці серіали дарують не лише захопливі ефекти, але й глибокі характери, розкриваючи внутрішні боротьби та героїчні вчинки своїх персонажів.

Серіал 'Хлопаки' постер
8.70
4 сезон 3 серія
Хлопаки
The Boys
2019 ... 2024 рік
Серіал роповідає про світ, де супергерої - це звичайне явище. І вони головні зірки. Відомі та улюблені всіма. При першому знайомстві супергерої серіалу роблять все, що ви очікуєте: вони рятують дітей, зупиняють грабіжників банків та роблять селфі із фанатами. Однак, коли вони ховаються з очей публіки, ці герої перестають бути такими.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Студія Marvel: Зібрані' постер
7.90
2 сезон 7 серія
Студія Marvel: Зібрані
Marvel Studios: Assembled
2021 ... 2023 рік
"Студія Marvel: Зібрані" - це документальний серіал, який зазирає за лаштунки зйомок фільмів і серіалів Marvel.
Сезон:
1
2
Серіал 'Фатальний патруль' постер
7.7
4 сезон 12 серія (Завершений)
Серіал від DC розповідає про загін знедолених супергероїв, зібраних разом божевільним ученим, котрого команда називає Шефом. Кожен із супергероїв колись пережив у житті катарстрофу, що подарувала їм надлюдські можливості, але водночас залишила травми як зовнішні, так і психологічні. Забуті світом одинаки віднайшли мету існування лише завдяки Шефу.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Локі' постер
8.20
2 сезон 6 серія (Завершений)
Локі
Loki
2021 ... 2023 рік
Бог хитрості та обману схоплений людьми із загадкової організації, яка займається збереженням безперервності шкали часу. Він виявляється змушений зайнятися нейтралізацією наслідків власних дій, які спричинили численні порушення матерії буття.
Сезон:
1
2
Серіал 'Супермен і Лоїс' постер
7.80
3 сезон 13 серія
Супермен і Лоїс
Superman & Lois
2021 ... 2023 рік
Після багатьох років зіткнення зі суперлиходіями, що страждають манією величі, монстрами, що сіють хаос у Метрополісі , та інопланетними загарбниками, які мають намір знищити людську расу, найвідоміший у світі супергерой, Людина зі сталі, він же Кларк Кент, і найвідоміша журналістка коміксів Лоїс Лейн зіткнулися з одним із їхніх найбільших викликів.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Флеш' постер
7.50
9 сезон 13 серія (Завершений)
Флеш
The Flash
2014 ... 2023 рік
Молодий чоловік набуває надлюдської швидкості після вибуху прискорювача частинок і стає супергероєм-месником, відомим під псевдонімом Флеш.
Сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Серіал 'Титани' постер
7.50
4 сезон 12 серія (Завершений)
Титани
Titans
2018 ... 2022 рік
Дік Грейсон більше відомий тим, що тривалий час був напарником Бетмена. Б'ючись із ворогами, вони разом розбиралися зі злочинністю на вулицях Готема. Тепер, після деяких розбіжностей із другом, настав час, коли Робіну потрібно рухатися своїм шляхом. Герой об'єднує свої сили з Рейчел Рот, Гарфілдом Логаном і Корі Андерс та формує нову команду супергероїв. Безстрашним бійцям доведеться зіткнутися з низкою небезпек і битися зі справжнім злом.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Marvel Studіos: Легенди' постер
6.50
2 сезон 9 серія
Marvel Studіos: Легенди
Marvel Studios: Legends
2021 ... 2023 рік
Серіал заглиблюється в передісторії культових персонажів кіновсесвіту Marvel. Кожен епізод зосереджений на конкретному персонажі, надаючи вичерпний огляд його подорожі, ключових моментів та еволюції в межах MCU.
Сезон:
1
2
Серіал 'Жінка-Галк: Адвокатка' постер
5.3
1 сезон 9 серія (Завершений)
Двоюрідна сестра Галка - Дженніфер Волтерс, пережила переливання крові від кузена, та намагається знайти сумістити в собі життя адвокатки та найсильнішої жінки всесвіту Marvel.
Сезон:
1
Серіал 'Академія «Амбрелла»' постер
7.90
3 сезон 10 серія
Академія «Амбрелла»
The Umbrella Academy
2019 ... 2022 рік
Одного дня в 1989 році, на світ народились 43 немовляти. Незрозумілим чином, це сталося у не пов’язаних між собою жінок, які напередодні не виявляли жодних ознак вагітності. Сімох з них усиновив промисловець-мільярдер сер Реджинальд Харгрівз, який створив Академію “Амбрелла” та готує своїх «дітей» до порятунку світу.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Місячний лицар' постер
7.30
1 сезон 6 серія (Завершений)
Стівен Грант працює в сувенірній крамниці і ніяк не може стати екскурсоводом, незважаючи на свої глибокі знання про стародавній Єгипет. Вкотре він засинає на два дні і незабаром розуміє, що голоси в його голові належать різним особам і заради того, щоб врятуватися, доведеться дати владу над тілом однієї з них.
Сезон:
1
Серіал 'Миротворець' постер
8.30
1 сезон 8 серія
Серіал детальніше розповість про походження Миротворця та про те, що його спонукає, а також стежить за тим, як він і його неохоча команда намагаються досягти миру, незалежно від того, скільки людей йому доведеться вбити, щоб досягти цього.
Сезон:
1
Серіал 'Соколине око' постер
7.50
1 сезон 6 серія (Завершений)
Після того, як половина всесвіту зникла через клацання Таноса, Клінт втратив усю свою сім'ю. Намагаючись впоратися з горем, він почав вершити правосуддя над найрізноманітнішими злочинцями.
Сезон:
1
Серіал 'Сокіл та Зимовий солдат' постер
7.1
1 сезон 6 серія (Завершений)
Сокіл та Зимовий солдат
The Falcon and the Winter Soldier
2021 рік
Після відходу Капітана Америки щит дістається Соколу. Разом із Зимовим солдатом він продовжує справи свого бойового товариша. Герої стикаються з наслідками війни з Таносом, яка сталася в "Фіналі", і протистоять Барону Земо.
Сезон:
1
Серіал 'ВандаВіжн' постер
7.90
1 сезон 9 серія (Завершений)
Сюрреалістичне поєднання класичних ситкомів і всесвіту Marvel, де заміське життя Ванди Максимофф і Візіона приховує загадкові таємниці.
Сезон:
1
Серіал 'Шибайголова' постер
8.60
3 сезон 13 серія
Метт Мердок, сліпий адвокат, намагаючись очистити свій район від кримінальних угруповань одягає костюм месника. Отримавши прізвисько Шибайголова, Мердок стає на захист усіх пригноблених і знедолених. Однак під час виконання своєї місії Метт опиняється перед моральною дилемою: чи вправі він вирішувати, кому жити, а кому померти?
Сезон:
1
2
3