1. Головна
  2. 😲 Серіали що тримають в напрузі

😲 Серіали що тримають в напрузі

Шукаєте серіал, який триматиме вас у напрузі? Дана підбірка містить серіали з напруженими сюжетами, які захоплять вас від початку до кінця.

Ці серіали з напруженими сюжетами обов’язково захоплять вашу увагу. Незалежно від того, чи є ви фанатом кримінальних драм, політичних трилерів чи психологічної напруги, тут є вибір для кожного з вас. Тож налаштуйтеся та готуйтеся до захоплюючої історії!

Серіал 'Фарґо' постер
8.90
5 сезон 4 серія
Фарґо
Fargo
8.9
93%
Кожен сезон "Фарґо" представляє собою новий сюжет та персонажів, але зберігає темну гумористичну атмосферу та кримінальний характер.
Сезон:
1
2
3
4
5
Серіал 'Останні з нас' постер
8.80
1 сезон 10 серія
Останні з нас
The Last of Us
8.8
98%
Джоел та дівчинка Еллі – обʼєднані тяжкими обставинами, змушені терпіти жорстокі випробування та безжальних убивць у подорожі Америкою після апокаліпсису, спричиненого грибами.
Сезон:
1
Серіал 'Оповідь служниці' постер
8.40
5 сезон 10 серія
Оповідь служниці
The Handmaid's Tale
8.4
83%
За шокуючими правилами і похмурістю майбутнього стоїть захоплююча історія жіночої сили та наполегливості перед лицем несправедливості, поляризаційного потенціалу людства, любові, зв’язку та надії.
Сезон:
1
2
3
4
5
Серіал 'Світ Дикого Заходу' постер
8.50
4 сезон 8 серія
Світ Дикого Заходу
Westworld
8.5
87%
"Світ Дикого Заходу" - унікальний парк розваг з роботами-андроїдами, створений людьми для втілення фантазій заможних осіб. Чи існує ймовірність набуття роботом свідомості, та звільнення від рабства?
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Хлопаки' постер
8.70
3 сезон 8 серія
Хлопаки
The Boys
8.7
93%
Серіал роповідає про світ, де супергерої - це звичайне явище. І вони головні зірки. Відомі та улюблені всіма. При першому знайомстві супергерої серіалу роблять все, що ви очікуєте: вони рятують дітей, зупиняють грабіжників банків та роблять селфі із фанатами. Однак, коли вони ховаються з очей публіки, ці герої перестають бути такими.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Американські боги' постер
7.60
3 сезон 10 серія
Американські боги
American Gods
7.6
"Американські боги" - американський фентезі-серіал, заснований на однойменному бестселері Ніла Геймана. Шоураннером шоу виступили Брайан Фуллер та Майкл Грін. Головний герой, колишній злочинець на ім'я Тінь, виходить на волю і чекає на побачення з дружиною, яку не бачив багато років. Дорогою додому герой зустрічає загадкового чоловіка, що представився Середою. Випадково він втягує героя в масштабну війну. Її вже багато років ведуть Старі та Нові Боги цього світу.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Ферзевий гамбіт / Гамбіт королеви' постер
8.50
1 сезон 7 серія (Завершений)
Ферзевий гамбіт / Гамбіт королеви
The Queen’s Gambit
8.5
96%
Серіал «Ферзевий ґамбіт» переносить нас на початок 50-х років минулого століття. На той час в одному з дитячих притулків мешкала дівчинка Бет Хармон. Сирота не виявляла особливої активності, була відлюдною, не виділялася ніякими талантами, поки одного разу до її рук не потрапила шахівниця. З того моменту ця інтелектуальна гра стала єдиним захопленням, що допоможе дівчинці вибратися з дитячого будинку. Але чи зможе сирота побороти себе і впоратися з ще однією пристрастю наркотиками?
Сезон:
1
Серіал 'Розробники' постер
7.70
1 сезон 8 серія (Завершений)
Розробники
Devs
7.7
77%
Лілі Чан – не лише молода та приваблива дівчина, а й блискучий інженер-комп'ютерник. Вона вже не перший рік працює на фірму Amaya, проте після трагічної загибелі коханого чоловіка Лілі починає підозрювати, що до його смерті якось причетне її начальство.
Сезон:
1
Серіал 'Аутсайдер' постер
7.60
1 сезон 10 серія (Завершений)
Аутсайдер
The Outsider
7.6
82%
Тренера дитячої команди Террі Мейтленда звинувачують у жорстокому вбивстві, якого всі знають як зразкового сім'янина та добряка. Незважаючи на те, що всі докази вказують на його причетність, детектив Андерсон, який веде цю справу, сумнівається в результатах розслідування через нестиковки в доказах. Йому починає допомагати приватний детектив Голлі Гібні, і разом вони розуміють, що вбивство може бути справою рук чогось надприродного.
Сезон:
1
Серіал 'Чорнобиль' постер
9.30
1 сезон 5 серія (Завершений)
Чорнобиль
Chernobyl
9.3
95%
Художня драма про трагедію міста Прип'ять. Найстрашніша катастрофа людства. Безсилля влади, зневірʼя звичайних жителів, недосвідченість і недбалість — усе це деталі однієї фатальної суботньої ночі.
Сезон:
1
Серіал 'Справжній детектив' постер
8.90
3 сезон 8 серія
Справжній детектив
True Detective
8.9
77%
У знаменитому серіалі “Справжній детектив” кожного сезону розповідається нова історія та з'являються нові герої. Усі оповідачі — детективи, що зіткнулися з жорстокими вбивствами, нутро яких сягає глибше, ніж будь-хто з них міг собі уявити.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Шерлок' постер
9.10
4 сезон 4 серія (Завершений)
Шерлок
Sherlock
9.1
81%
«Шерлок» — це добре написане, гарно зігране та добре спродюсоване шоу, яке має величезну базу шанувальників. Унікальний підхід до персонажа Шерлока Холмса та сучасної обстановки зробив його популярним серед глядачів різного віку.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал '11.22.63' постер
8.10
1 сезон 8 серія (Завершений)
11.22.63
11.22.63
8.1
88%
Серіал в основі якого однойменний роман Стівена Кінґа. Наш сучасник потрапляє у 60-ті роки, у старомодну Америку, що пішла назавжди. Він має на меті змінити звичний хід історії і запобігти вбивству президента Кеннеді.
Сезон:
1