1. Головна
  2. Аніме
  3. Атака титанів ОВА 2 сезон 1
Аніме 'Атака титанів ОВА 2' постер
8.9
Збережено Зберегти
20
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
18 голосів
Оцінка 4.7
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
1
Відгуки
Країна:
Час:
24 хв
Дата релізу:
9 Квітня 2014

Атака титанів ОВА 2

Shingeki no Kyojin OVA 2
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У серіалі "Атака титанів ОВА 2", дія якого розгортається у 850 році, людство опинилося на межі вимирання через загрозу титанів - гігантських людиноподібних істот, які пожирають людей. Ерен Єгер разом зі своїми друзями Мікаса та Арміном приєднуються до елітного Корпусу розвідки, щоб боротися з титанами та захистити людство.

OVA починається зі спогадів про дитинство Ерена, що розкривають його сильне бажання приєднатися до Корпусу геодезистів і рішучість помститися титанам, які зруйнували його дім і вбили його матір. Коли трійця починає тренування, вони стикаються з численними викликами, включаючи невпинні фізичні та психічні випробування, щоб довести свою цінність.

Перший епізод розповідає про тренування Ерена та його друзів, демонструючи їхню боротьбу та рішучість стати вправними воїнами, здатними боротися з титанами. Ерен, спонукуваний особистою помстою, доводить себе до межі, але водночас дізнається про важливість командної роботи та довіри.

У другому епізоді тренери беруть участь у симульованій битві проти ветеранів, перевіряючи свої навички в контрольованому середовищі. Надзвичайні здібності та непохитна рішучість Ерена привертають увагу його начальства, яке починає підозрювати, що він володіє таємничою силою, яка може змінити хід війни проти Титанів.

Заключний епізод представляє випускний іспит 104-го навчального корпусу: битву з групою Титанів. Ерен, Мікаса та Армін, тепер повністю екіпіровані та готові, стикаються зі своїм найбільшим викликом. Під час битви відбуваються несподівані події, які розкривають шокуючу правду про титанів та власні здібності Ерена.

У центрі уваги "Атака титанів ОВА 2" - конфлікт між людьми та титанами, що триває й досі. OVA досліджує мотивації, страхи та бажання персонажів, висвітлюючи постійну боротьбу за виживання та жертви, на які вони повинні піти, щоб захистити свій світ. Завдяки інтенсивній дії, емоційній глибині та захоплюючим одкровенням, ця OVA слугує захоплюючим доповненням до всесвіту "Атака титанів", змушуючи глядачів з нетерпінням чекати на наступну частину.
Показати все