1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Троль у центральному парку
Мультфільм 'Троль у центральному парку' постер
5.3
Збережено Зберегти
2
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
0 голосів
Оцінка 0.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
1 год 16 хв
Дата релізу:
7 Жовтня 1994

Троль у центральному парку

A Troll in Central Park
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У чарівному світі Казкового Королівства в Центральному парку живе сварливий і боязкий троль на ім'я Стенлі, який ховається від злої королеви Королівства тролів Гнорги. Стенлі володіє унікальною силою: здатністю змушувати квіти розквітати від одного дотику.

Тим часом двоє молодших братів і сестер, Ґас і Розі, тікають від своїх жорстоких батьків і знаходять розраду в парку. Одного дня вони натрапляють на Стенлі і починають з ним дружити. Заінтриговані магічним даром Стенлі, вони переконують його поділитися своїм талантом зі світом. Але вони не знають, що поблизу ховаються шпигуни королеви Гнорги.

Коли Стенлі починає поширювати квіти і радість по всьому Центральному парку, парк стає притулком щастя і любові. На жаль, ця новознайдена гармонія привертає увагу королеви Гнорги, яка вирішує взяти справу в свої руки. Зла королева викрадає Гаса і Розі, погрожуючи перетворити їх на приманку для тролів, якщо Стенлі не зупинить цвітіння.

Згорьований втратою друзів, Стенлі вирушає в небезпечну подорож, щоб врятувати Гаса і Розі з лап королеви Гнорги. Дорогою він зустрічає безліч симпатичних персонажів, зокрема гусінь, що розмовляє, та мудру сову, які допомагають йому в його пошуках.

Коли Стенлі протистоїть королеві Гнорзі, він усвідомлює, що його любляча і добросерда натура є його найбільшою силою. Силою любові та дружби Стенлі перемагає злу королеву і рятує Гаса та Розі.

Повернувшись до Центрального парку, Стенлі розкриває свій справжній магічний потенціал. Всюди розквітають квіти, перетворюючи парк на дивовижний притулок для всіх істот. Брати і сестри, тепер у безпеці і щасливі, прощаються зі своїм новоспеченим другом, знаючи, що завжди будуть берегти спогади, які вони розділили.

Завдяки яскравій анімації, проникливій історії та незабутнім персонажам, "Троль у Центральному парку" - це зворушлива казка, яка оспівує силу любові, дружби та красу природи.
Показати все

Режисери:

Дон Блут
Дон Блут Don Bluth
Фред А. Рейлі
Фред А. Рейлі Fred A. Reilly
Показати всіх

Актори:

Дом ДеЛюїз
Дом ДеЛюїз Stanley (голос) 75 років
Філіп Глассер
Філіп Глассер Гас (голос) 45 років
Тоні Саншайн Гловер
Тоні Саншайн Гловер Rosie (голос) 37 років
Клоріс Лічман
Клоріс Лічман Queen Gnorga (голос) 94 роки
Хейлі Міллс
Хейлі Міллс Гіларі (голос) 78 років
Джонатан Прайс
Джонатан Прайс Алан (голос) 77 років
Чарльз Нельсон Рейлі
Чарльз Нельсон Рейлі Льорт (голос)
Джек Ангел
Джек Ангел Тролі (голос) 90 років
Ніл Росс
Ніл Росс Generic Pansy (голос) 79 років
Вілл Райан
Вілл Райан Бос (голос) 72 роки
Пет Музик
Пет Музик Снаффі (голос) 68 років
Показати всіх