1. Головна
  2. Мультфільми
  3. Барбі: Дрімтопія
Мультфільм 'Барбі: Дрімтопія' постер
6.2
Збережено Зберегти
3
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
1 голос
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Країна:
Час:
44 хв
Дата релізу:
26 Червня 2016

Барбі: Дрімтопія

Barbie: Dreamtopia
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
У чарівній країні Дрімтопії молода дівчина на ім’я Барбі вирушає в надзвичайну пригоду. Разом зі своєю сестрою Челсі та їхнім вірним цуценям Хані Барбі потрапляє в чарівний світ, де мрії оживають. Під час їхньої подорожі Яскраві королівства, кожне з яких натхненні різними стилями та темами, Барбі та її супутники стикаються з химерними істотами та захоплюючими випробуваннями.

У Дрімтопії Барбі виявляє, що вона володіє унікальною здатністю втілювати свою уяву в реальність. За допомогою свого магічного скіпетра Барбі може перетворювати навколишній світ, перетворюючи звичайні ситуації на фантастичні враження. Від ширяння в небі на крилах феї до серфінгу на райдужних хвилях, уява Барбі не знає меж.

Однак Дрімтопія не позбавлена частки проблем. Зла відьма, яка має намір розсіяти темряву та викрасти здібності Барбі, ховається в тіні, з нетерпінням чекаючи ідеальної нагоди, щоб накинутися. Барбі має набратися сміливості та покластися на своє швидке мислення, щоб перехитрити злу чарівницю та захистити Дрімтопію від неминучої загибелі.

Під час своєї подорожі Барбі, Челсі та Хані стикаються з різнокольоровими персонажами, включаючи русалок, принцес і тварин, що говорять. Разом вони дізнаються цінні уроки про дружбу, командну роботу та силу віри в себе. Досліджуючи яскраві пейзажі Дрімтопії, тріо розуміє, що мрії можуть стати реальністю, якщо трохи уяви та багато серця.

Наповнений захоплюючими зображеннями, запам’ятовуючими піснями та зворушливими моментами, «Барбі: Дрімтопія» — це чудова анімаційна пригода, яка захопить глядачів будь-якого віку. Приєднуйся до Барбі та її друзів, які вирушають у чарівний пошук і дізнаються, що мрії справді збуваються в чарівному світі Дрімтопії».
Показати все